Разтегателен фотьойл в детска стая

  • 3 436
  • 3
  •   1
Отговори
  • SOFIA
  • Мнения: 16
Бихте ли сложили в детската стая вместо легла разтегателни фотьойли? Нашата детска е 9кв.м. и не знам как да наглася легла, гардероб, бюро и да има място за разминаване. Бях се  спряла на двуетажно легло, но като гледах предлаганите в мебелните магазини ми се струват като една грамада, която ще запълни визуално цялата стая и ще стане много грозно. затова мислех за фотьойлчета, които сутрин като се сгънат ще има място дори за игра. Съпругът ми обаче е на мнение, че  не са подходящи за спане за всяка нощ или по-точно така му казала някаква продавачка в Домо.Аз мисля все пак, че зависи от модела и качеството,което трябва да издържи разпъване и сгъване всеки ден. Моля помогнете! Тук има хора с много опит в обзавеждането......

# 1
  • Мнения: 3 830
Не е добра идея според мен.
 Peace
Има доста добри мебели, които така са измислени, че спестяват ценното пространство. Има и легла, които са на механизми и се вдигат и затварят на самата стена, ама не знам къде се правят такива. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 1 341






Напиши в Гугъла   "вградени легла" и ще видиш какви красоти има.

# 3
  • София
  • Мнения: 930
Преди време и аз се замислих за такъв фотьойл за малка кухничка и с опция за спане. Имаше една много добра тема точно в този форум и аз след като я прочетох и помислих, се отказах. Моите съображения бяха, на първо място цената. Добре изглеждащите, не паянтови фотьойли са по-скъпи от диван двойка, или почти на същата цена, но мястото за спане е по-тясно, бих казала направо ограничено, в сравнение с диванче двойка. Второто ми съображение - повечето мнения, да не кажа почти всички са, че е много неудобно за спане и то за постоянно. Обикновено хората купуват такъв фотьойл за гости.
Можете например нещо да го подобрите - например с някакво допълнително матраче, да не е толкова кораво, или да измислите нещо друго, но повечето мнения, които съм чувала, са че не става за постоянно спане.
Съжалявам, че косвено подкрепям мнението на съпруга ти  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт