Кукла ли е или е човек?!

  • 19 089
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622
Не, няма да видите картинка, но ще прочетете описание... Нарочно пуснах темата в клюкарника, ако модовете сметнат, че е нужно все пак, да я преместят.

Силиконови гърди

Силиконови устни

5-6 реда, ако може и двойни, коса, задължително до кръста

Перманентен грим

32 изкуствени зъба, бели като мивката в банята ми

Ноктопластика


Ако изпускам нещо, приемам забележки  Mr. Green

Интересно ми е дали и до каква степен се харесва подобна "красота"? защото както казах вече в една друга тема границата между това да внесеш малко разхубавяване и поддръжка в себе си и това да се превърнеш в поп фолк кукла и мутреса е много, много тънка. И горната комбинация на мен винаги ми е била малко смешна и е провокирала у мен въпроси какво би станало ако махнем..( и си изброявам наум- косата, ноктопластиката, силикона..)

Шапка свалям на жените, които умеят да се усетят навреме и да останат в първата категория, на която аз лично симпатизирам.

Останалите са за съжаление. Те, разбира се не го знаят...

# 1
  • Мнения: 4 892
Останалите са за съжаление. Те, разбира се не го знаят...


Съжаление равно ли е на снизхождение и подигравки?
При изпълненото горе условие - за искрена самозаблуда.

# 2
  • Мнения: 5 622
Останалите са за съжаление. Те, разбира се не го знаят...


Съжаление равно ли е на снизхождение и подигравки?
При изпълненото горе условие - за искрена самозаблуда.


Не. Съжаление не означава автоматично това, което казваш. И все пак си е съжаление.

# 3
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
не бих отказала зъбите, сериозно. Много съм зле, а няма скоро изгледи да мога да си ги оправя.  А иначе , не съм за тези намеси. Предпочитам естественото. Много ми е странна Мария,  с тези нейни устни, като я гледам всяка вечер в журито Мюзик Айдъл. И ако е вярно това, че се налага да го прави многократно, нямам думи! Не се ли вижда в огледалото!  Joy

# 4
  • Мнения: 6 417
Бубо, то вече не можеш да разбереш кой е мъж и кой жена, ти за циците и зъбите си се хванала.  Crazy

# 5
  • Мнения: 5 622
Бубо, то вече не можеш да разбереш кой е мъж и кой жена, ти за циците и зъбите си се хванала.  Crazy

 Joy

не бих отказала зъбите, сериозно. Много съм зле, а няма скоро изгледи да мога да си ги оправя.  А иначе , не съм за тези намеси.

Не, бе. Не казвам, че кое да е от тези неща взето поотделно или направено с мярка е лошо. Напротив. Подкрепям. Но комбинацията, а в повечето случаи задължително комбинацията е тази, е като да влезеш в шаблон и след това да излезеш. И да влезе следващият  Wink

# 6
  • Мнения: 2 476


Силиконови гърди

Силиконови устни

5-6 реда, ако може и двойни, коса, задължително до кръста

Перманентен грим

32 изкуствени зъба, бели като мивката в банята ми

Ноктопластика


Ако изпускам нещо, приемам забележки  Mr. Green


Да,пропусна.Фалшива чанта Fendi,лачени ботуши от изкуствена кожа,обеца на носа или пъпа.


Не,не харесвам.Твърдя,че съм жена със собствен стил и излъчване.Някак си не мога да слея с множеството,а пък ако ще да има и инкрустирани брилянти в кътниците.

# 7
  • Мнения: 2 491
Харесвам естествената женска красота, всичко друго е кич. Естествено естествената женска красота също си изисква поддръжка, но тази поддръжка само подчертава красотата.
Приемам сериозни пластични и тем подобни корекции, само ако съществува някакъв сериозен проблем или ако това наистина е наложително.

# 8
  • Мнения: 2 716
Разочарова ме. Надявах се на картинка.
Добавям:
Извадени ребра
Изсмукани тлъстини - липосукция
Изчегъртани бедра (което ми се ще да приложа и върху себе си)

Но и по-старите средства подлъгват: висок ток, сутиен с подплънки, ластични чорапогащи....

Все е фотошоп.

# 9
  • Мнения: 830
Изкуствени мигли си пропуснала, всички пърхат като пеперуди      Wink


Това с корекциите при пласт.хирурзи е като при гримирането, ако се направи умело и умерено резултата е повече от добър, ако обаче се прекали....грозна гледка!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 173
Преминаването в кукленската категория е присъщо на индивиди, които изкарват пари с външния си вид. В смисъл, че е типично за жените да се стараят да изглеждат добре, но паралелно с това някои работят, доказват акъла си, или пък решават да бъдат добри майки.

А онези другите, за които говорим, няма накъде да разтоварят енергията, горките - то и в свободното и в работното си време да се се грижиш за красотата си - егати наказанието си е според мен.

Да си бъдат кукли, не ми пречат, само ми пречи, че се опитват да ги превърнат в модел за подражание.

А имам дъщеря все пак.

# 11
  • Мнения: 5 622

Да,пропусна.Фалшива чанта Fendi,лачени ботуши от изкуствена кожа


А, горната комбинация автоматично изключва фалшивата чанта и изкуствената кожа  Sunglasses

Изкуствени мигли си пропуснала, всички пърхат като пеперуди      Wink

Упс, сори  Flutter

 Joy

# 12
  • Мнения: 4 555
Според мен участието на Мария в Мюзик Айдъл има много отрезвяващо въздействие върху зрителите. Някак си се вижда окарикатурен стремежът към някаква стандартизирана красота на всяка цена.

Иначе и аз много често съм си задавала въпроса дали мъжете харесват подобни нечовеци и ако не, то защо ъпгрейдите се радват на такъв бум. Имам и предполагаем отговор...

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Кукла!?
Представата ми за куклите не е младо момиче с пришити цици, перука, доброволно избити зъби и хемороиди вместо устни.
Не е кукла, а едно много объркано човешко същество.

# 14
  • Мнения: 5 622
Разочарова ме. Надявах се на картинка.
Добавям:
Извадени ребра
Изсмукани тлъстини - липосукция
Изчегъртани бедра (което ми се ще да приложа и върху себе си)

Но и по-старите средства подлъгват: висок ток, сутиен с подплънки, ластични чорапогащи....

Все е фотошоп.

Егати. Видях Глория. Пък не забелязах да си слагала картинка.



П.С. Пак да кажа, че на повечето неща от моя списък, че и на някои от вашите, взети поотделно симпатизирам. Явно не е във вида на корекциите, а в съчетанието им  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт