e-max-трайно обезкосмяване и други съвременни чудесии...

  • 1 072
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
...въобще в това студио са наблъскали най-съвременните хайтек разработки.Плеяда от висококвалифицирани лекари и да не прозвучи като реклама, но на доста разуммни цени. Най-доброто, обаче предстои: за две от предлаганите процедури ,вече се уверих в ефективността на машините,а аз съм си по принцип Тома неверни (вчера дори писах за фотото). Тъй като не вярвах на разказите на приятелки-вчера придружих една от тях да наблюдавам процедурата с очите си! През целият път дуднех:,, ти си луда!какви ли не машини не рекламират...;нито една не постигна обещаният ефект...,и тн.,и тн.).Та...! Прилагаха й (за първи път при нея) нещо за изглаждане на бръчки.Д-р спецялно за Тома-неверни й обработи само едната половина на лицето,не мога да си кривя душата и признах поражението си.Както и да е! Има ефект от първата процедура,а й обещаха това да се случи след 4тата.Скромни хора.Другата процедура се нарича високочестотен лифтинг-каквото и да означава това!Тази пък прцедура си я прави друга моя близка,която е във възторг от постигнатите резултати.Аз самата я видях след 3тата процедура и ми изглеждаше като балсамирана-едно такова опнато лице... newsm78-веднага я заразпитвах! И така,тъй като аз все още не намирам необходимост да се изпъвам,ще се подложа на други процедурки при тях,напр.трайното обезкосмяване,което ми обясниха,че също е за няколко години,и че нямало такова завинаги до момента.Също и на редукция на мазнинките по глезенчета,дупе и други деликатни зони. ..Ще ви държа в течение по мойте лични впечатления от ефективността на машините,а на този етап ще следя за резултатите на другите дружки.

Ако все пак някоя се интересува от студиото-да ме разпитва на лични,защото не съм наясно мога ли да назова името му директно във форума.Пък сами да си ходят,да им дадат инфо,да си проучват в нета и пр.Аз си заделям парички вече.

# 1
# 2
  • Мнения: 19
Ето превод на част от статията за машината(предварително ви се извинявам,ако не е мн точен)


E-Max skin tightening(стягане на кожата) and wrinkle treatment(третиране na brychkite)Този пък използва комбинация от би-полар радио честота и инфраред оптична енергия.Кожата се уплатнява ефекта е моментален,процедурата се прави поддържащо през 3 месеца.



E-max fotofacial-RF skin rejuvenation(РФ-фотолицево подмладяване):

Е-мах РФ синерон използва комбинация от радиочестоти и светлина по нейният спектър за да предостави на пациента лечение на кожата с цел нейното подмладяване,която след няколко сеанса ще накара вашата кожа да изглежда и да се чувства по-стегната.Също така тя подобрява яснотата на кожата чрез лечение на повърхностните доброкачествени,микровенозни и пигментационни наранявания на кожата,вкл.ангиоми , розецея и др.
Фотолицевата РФ-процедура задмина по ефективност всички съществуващи до сега методи за подмладяване на кожата и стана нейният нов златен стандарт.



Това са статии ето и клипче.Толкова от мен засега.След като видя още резултати-ще ги побликувам в информационният бюлетин.

ИМА ГО В БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ въпросното чудо.

http://international.syneron.com/


http://international.syneron.com/products/velashape


http://international.syneron.com/products/emax






Общи условия

Активация на акаунт