Силиконови подложки

  • 4 933
  • 21
  •   1
Отговори
Става въпрос за подложки за обувки. Помагат при носенето на високи обувки, нагаждат се точно по ходилото ... Най-известни са тези на др Шол, ако някой има информация от къде могат да се закупят и дали наистина облекчават ходенето да сподели .

# 1
  • Мнения: 557
В Била ги има  Peace

# 2
  • Мнения: 13 623
Да, помагат! Има ли в аптеките  дрогериите и някои супермаркети

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 311
Някой може ли да даде снимка на това нещо  Shocked

# 4
# 5
Хубаво, щом ги има в аптеките. А на каква цена вървят? И само на бос крак ли се носят Thinking

# 6
  • Мнения: 13 623
Не си спомням цената, аз ги нося само на високи сандали лятото..т.е да на бос крак.

# 7
  • Мнения: 1 037
Преди година ги продавах, когато работех в дрогерия. Също така се предлагат в специализираните ортопедични магазини. Облекчават стъпалото при ходене, особенно на висока подметка или ток, но при мен ги взимаха предимно хора с някакъв вид деформация в областа на ходилото и петата, т.нар. дюстабан. Отзивите бяха положителни Peace На размери са. Чифта струваха 6 лв.

# 8
  • Мнения: 2 720
Имам един въпрос не се ли виждат,като се носят със сандал?

# 9
  • Мнения: 13 623
Не, те са прозрачни, а и нали се стъпва отгоре.

# 10
  • Мнения: 2 720
Ще ги потърся,да си взема,сигурно ще са удобни,лятото винаги ми се натъртват стапалата

# 11
  • София
  • Мнения: 4 052
Има подложки и за пети, както и такива за сандал между пръстите (ако ме разбирате). Днес ги гледах в Пикадили и то на няколко фирми. Цените варираха от 5-6 до 7-8 лв.
п.с. и Avon предлага такава екстра. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 654
Простете за невежеството, но могат ли да се носят с чорап  Embarassed

# 13
  • Мнения: 13 623
Ами незнам, честно казано...но аз ги нося лятото, и чорапи лятото не нося ( поне не на такива обувки) Иначе си има подобни стелки за зимата.

# 14
  • Мнения: 1 941
На мен лично тези подложки не ми свършиха работа, а само грижи ми създадоха един ден. Постоянно се изплъзваха от обувките и накрая реших, че просто ще ги махна. И директно в кофата...

Общи условия

Активация на акаунт