Цветни лещи

  • 3 339
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Здравейте искам да ви питам носили ли сте цветни лещи?Аз днес си купих тюркоазени на Fresh Look виждам малко замъглено ,и като ги махнах малко ми бяха зачервени очите това нали е нормално.

# 1
ami iaz si kupix naskoro i sa6tata rabota mnogo zamagleno vijdam ne6to nemi ponasqt. mejdu drugoto sa sa6tata marka i cvqt.ina4e stoqt straxotno

# 2
  • Мнения: 231
Аз имам точно такива и някъде в старата тема бях сложила снимки. И при мен в началото всичко ми беше замъглено и очите ми бяха червени, но после започнах да виждам нормално и въпреки това пак не мога да ги нося много дълго, най-много половин ден Sad

# 3
  • Мнения: 89
Аз като ги понося малко време по добре става,но в началото ми е кофти.А примерно как да разбера,че не е хубаво да ги нося(смисъл,че не ми понасят) или,че просто ми трябва време за да свикна.Съжалявам ако въпроса ми е глупав

# 4
  • Мнения: 69
Така се вижда с лещите леко замъглено,ако искаш да ги носиш,ще трябва да свикнеш с това Wink

# 5
  • Мнения: 89
Много ти благодаря за бързия отговор сега малко ме боли дясното око,защото доста грубо си я махам от там трудно ми отколкото на лявото

# 6
  • Мнения: 451
shine girl, не знам дали сама си решила, че е нормално да се вижда замъглено или някой те е излъгал, но при всички случаи твърдението е не само грешно, но и опасно.
danito_77 ,ти направи ли си преглед, за да си знаеш параметрите и за да видиш дали нямаш нужда от диоптър, преди да ги вземеш тия лещи?Иначе съм чувала доста хора да се оплакват от замъгляване при FreshLook, така че може и да е от тях, т.е. да не са точните лещи за теб .Може да не са точния размер/диоптър, може да не ги слагаш правилно(може дори да ги слагаш наобратно, ако нямаш опит с тях),може да не ги чистиш правилно, може да ти се изсушават очите. Задължително се консултирай с лекар, дори и да мислиш да ги сменяш. Не е нормално да виждаш замъглено.
Най-вероятно не са ти точни и оцветената част попада върху зеницата.

# 7
  • Мнения: 89
Много ти благодаря

# 8
  • Мнения: 1 885
Понякога се вижда замъглено в по-тъмни помещения защото зеницата се разширява и част от оцветената част на лещите я покрива. По принцип на Фреш Лук са им по-големи отворите. По-често май се случва с B&L, техните като че ли са по-малки.
Аз си купувам лещи цвят Жаде, вече за 2ри път.

Иначе съм с тъмнокафеви очи

http://www.facebook.com/photo.php?pid=256458&l=b379d&id=1059210303

# 9
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Понякога се вижда замъглено в по-тъмни помещения защото зеницата се разширява и част от оцветената част на лещите я покрива. По принцип на Фреш Лук са им по-големи отворите. По-често май се случва с B&L, техните като че ли са по-малки.
Аз си купувам лещи цвят Жаде, вече за 2ри път.

Иначе съм с тъмнокафеви очи

http://www.facebook.com/photo.php?pid=256458&l=b379d&id=1059210303

Много готин цвят  Peace

# 10
  • Мнения: 3
shine girl, не знам дали сама си решила, че е нормално да се вижда замъглено или някой те е излъгал, но при всички случаи твърдението е не само грешно, но и опасно.
danito_77 ,ти направи ли си преглед, за да си знаеш параметрите и за да видиш дали нямаш нужда от диоптър, преди да ги вземеш тия лещи?Иначе съм чувала доста хора да се оплакват от замъгляване при FreshLook, така че може и да е от тях, т.е. да не са точните лещи за теб .Може да не са точния размер/диоптър, може да не ги слагаш правилно(може дори да ги слагаш наобратно, ако нямаш опит с тях),може да не ги чистиш правилно, може да ти се изсушават очите. Задължително се консултирай с лекар, дори и да мислиш да ги сменяш. Не е нормално да виждаш замъглено.
Най-вероятно не са ти точни и оцветената част попада върху зеницата.

Напълно съгласна съм със мнението ти.

# 11
  • Мнения: 89
Aya_Cuervo  цвета е много готин моя е ето такъв,но нямам още моя снимка  http://images.trademe.co.nz/photoserver/med/48/65767548.jpg

# 12
  • Мнения: 111
утре ще си поръчам тези
http://www.contactlens.bg/article-109.html
аз съм с тъмно кафеви очи,дали ще ги  покрият  newsm78

# 13
  • Мнения: 11
Не е нормално да ти е замъглено или да ти дразни и да ги чувстваш....А зачервяване на очите не е добър знак Naughty
Може би не са твоята марка! На мен B&L и Freshlook хич не ми пасват.....

# 14
  • Мнения: 826
Ползвала съм доволно и до край цветни лещи на Bausch&Lomb. Два пъти- Първо заложих на сини, втория път на сиви. Първия път поради липсата на тренинг (сама не можах да си ги сложа), момичето от оптиката ме гони с пробната леща, половин ден. След доста усилия ис помощта на нейна колежка успяха да ми поставят лещата. Оревах целия магазин. Нормално, после окото ми беше зачервено, но иначе не виждах замъглено. После свикнах и си ги носех без проблем. Вторите вече си ги поръчах и с корекция на зрението (имам малък диоптър) и отново останах доволна. Както са ти казали и други момичета, не е нормално да виждаш замъглено, според мен. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт