картофи "сенато сосе"

  • 1 202
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
рецептата е известна-предлага се във всички ресторанти,а и е доста елементарна.но все пак я поствам-подсещам ви да си направите! Hug
картофи
пушено сирене
топено сирене
сметана готварска
кашкавал
бекон

сваряват се картофките,нарязват се на средни кубчета и се слагат в дълбока тава или йена,заедно със сирената,бекона и сметаната,като всичко се омесва добре.пече се около 50 минути на 220градуса.5 минути преди да е готово се настъргва кашкавал отгоре,нужно е само да почервенее.
бон апети!

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Вкусно и изключително подходяща рецепта за хора, които искат да качат кила  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 197
Много добре звучи,браво за рецептата.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Вкусно и изключително подходяща рецепта за хора, които искат да качат кила  Simple Smile

 Joy Аз не искам, ма на картофите не мога да устоя

# 4
  • София
  • Мнения: 1 341







Деси, за сварени картофи не са ли много 50 мин. във фурната?

# 5
  • Мнения: 2 803
Копирвам си рецептата! Благодаря!  chef  bouquet

# 6
  • Мнения: 804
Това ще се пробва,обаче картофите щом са сварени няма ли да се стопят  ако се пекат и 50минути?Иначе адмирации за рецептата!!!

# 7
  • Мнения: 1 844
ами аз ги пека по 45-50 минути и става добре,иначе сирената и сметаната не придобиват вкусът,който трябва.
знам ли..наблюдавайте ги във фурната и преценете.. Peace newsm78
то като се сложат сиренцата и сметана,става доста течно и почти във фурната се вари,колкото пече.. Mr. Greenтаа че картофите не се стопяват. Peaceи все пак-гледайте ги и сами преценете,та да не стане белята. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 9 814
Задължително ще пробвам, в събота имам гости и ще им спретна тези картофки.
Мерси за чудесната идея.

# 9
  • Мнения: 3 312
ще пробвам и аз тази калорична бомба  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 505
О,много ги оби4ам аз тези картофки,правя им всякакви разновидности аз,но най ве4е добавям и кисели крастеви4ки,но никога не ги сварявам напълно картофите и после като ги пека толкова дълго не се кашват.

Общи условия

Активация на акаунт