Милото ми даде картата и тръгнах на пазар...

  • 4 885
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
                     ...да, ама не. Продавачките не щат да дават нищо срещу чужда карта.  Защо?

# 1
  • Мнения: 5 228
И аз така попитах преди време в една тема, в която милите масово даваха картите си на своите мили, но отговор не получих.

# 2
  • Мнения: 2 759
И аз така попитах преди време в една тема, в която милите масово даваха картите си на своите мили, но отговор не получих.
                     Срещу лична карта + въпросната карта, при наличие на еднакви фамилии получих отказ. Има ли такова банково изискване се чудя newsm78?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Оххххх да ви имам проблемите да ви имам  ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 891
Провери си в банката картоиздател. Не виждам как ние ще ти помогнем  Rolling Eyes

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ми в магазина от къде да знаят дали милУто ти я е дало или ти си си я взела. затова има опция за втора -трета-кредитна карта на сметката на първата и ако милУто искаше да му харчиш безконтролно парите сигурно досега щеше да ти извади ... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 029
С мастеркард не става, ако е такава. С 2те визи нямам проблем.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Само не вдявам защо не ви дават ПИН-а или пък не ви извадят карти на ваше име към същата сметка?

# 8
  • Мнения: 6 029
Само не вдявам защо не ви дават ПИН-а или пък не ви извадят карти на ваше име към същата сметка?

Дават ни пина, ивонска. Пак не става.

# 9
  • Мнения: 7 474
Аз нямам проблем с карта на мъжа ми пазарувам Rolling Eyes

# 10
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Само не вдявам защо не ви дават ПИН-а или пък не ви извадят карти на ваше име към същата сметка?

Дават ни пина, ивонска. Пак не става.

ами сигурно продавачките мислят, че сте го измъкнали под дулото, затова - и защо не си извадите ваши карти ами разчитате на тези на мъжете ви

# 11
  • Мнения: 2 759
Аз нямам проблем с карта на мъжа ми пазарувам Rolling Eyes

                         Случила си на продавачки значи  Peace.

ми в магазина от къде да знаят дали милУто ти я е дало или ти си си я взела... Mr. Green
                        Точно така казаха и те  Confused. Но дори да има такива случаи - нали става дума за едно семейство все пак?

С мастеркард не става, ако е такава. С 2те визи нямам проблем.
                        Мерси     bouquet  bouquet  bouquet!


                       П.П. Зайо, на продавачките им плащат да продават, не да мислят  Outta Joint.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Защото картата е   личен платежно средство и не се преотстъпва.По закона за електроните  плащания чл 31 ал 5.
 И се радвайте ,че стриктните търговци  не позволяват   с чужда карта. Това е гаранция ,че  ако ви я откраднат  и не сте  забелязали , по-трудно  ще ви източат средствата.

# 13
  • Мнения: 2 229
...
ми в магазина от къде да знаят дали милУто ти я е дало или ти си си я взела... Mr. Green
                        Точно така казаха и те  Confused. Но дори да има такива случаи - нали става дума за едно семейство все пак?
...
                       П.П. Зайо, на продавачките им плащат да продават, не да мислят  Outta Joint.

Може да сте в развод и да си му я отмъкнала. Laughing

За другото -  Sick без коментар.

Аз лично не бих мрънкала, ако не приемат карта, която не е моя. Peace Само се псуват и одумват продавачките (често с право), но като веднъж са решили да си свършат работата, пак са криви. Tired

# 14
  • Мнения: 5 370
Защото картата е   личен платежно средство и не се преотстъпва.По закона за електроните  плащания чл 31 ал 5.
 И се радвайте ,че стриктните търговци  не позволяват   с чужда карта. Това е гаранция ,че  ако ви я откраднат  и не сте  забелязали , по-трудно  ще ви източат средствата.
Съгласна съм.
Хората говорят, че вече от портмонетата се краде не кеша, а КАРТИТЕ, а кодовете се разбиват за отрицателно време. Начините са много, да не ги описвам и тук.

Веднъж се сърдих, че ми искаха документ за самоличност във "Фантастико" до Южния парк, ако и да си бях въвела пинкода. Сега.....даже много ми се иска да ИМА НАВСЯКЪДЕ такова изискване.

Общи условия

Активация на акаунт