Носите ли си брачната халка?!

  • 14 303
  • 240
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 153
Носите ли си халката? Ако не каква е причината. Как съпруга ви приема решението да не я носите! Моят например не ме е задължил да я нося, но виждам , че му става кофти когато излизам без нея! Той си я носи и много рядко я сваля! Аз също дълбоко в себе си предпочитам да я носи Grinning.

# 1
  • Мнения: 2 013
Естествено!
Бях я свалила само през последните месеци,защото не ми ставаше,но след раждането отново я сложих!
Мъжът ми също си носи неговата.  Hug

# 2
  • Мнения: 481
Носех си я..... до преди да се разведа  Laughing

Носех я, след това, когато бях бременна я свалих, че ми се поддуха пръстите и ми стискаше. След като родих пак я сложих. А той я махна, когато свалих моята по време на бременоста ми и повече май не я сложи, че не му била удобна...

# 3
  • Мнения: 3 611
Не, мъжът ми я продаде нейде още преди да се разделим... е, не си признава, ама как тъй ненадейно изчезнаха, че и двете...  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 013
Колко "удобно" да му е неудобна халката...  Crazy
Ужас...то с нея или бе,все си е бракуван вече  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 168
И аз и съпруфът ми рядко ги носим. С една еинствена цел - да не ги цапотим много, че са много релефни и почерняват за нула време. Мързи ни да ги носим всеки месец да ги чистят.
Когато, обаче, се "контим" за излизане и двамата ги слагаме.

# 6
  • Мнения: 2 153
Колко "удобно" да му е неудобна халката...  Crazy
Ужас...то с нея или бе,все си е бракуван вече  Mr. Green


Ееее, добре си го казала! Така си е!

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 22:46 от vanessssa

# 7
  • София
  • Мнения: 3 123
да и двамата си ги носим.
Аз я свалих в края на бременноста,че качих 30 кг. и не ми ставаше,но после пак я сложих.
А мъжът ми си я изпусна по много тъп начин в едно езеро  и после няколко пъти ходи да я търси в 3м. дълбоките води с някви самоделки  Mr. Green и след 2 седмици я намери.Направо не можехме да повярваме. Laughing

# 8
  • Мнения: 41
ние наште ги зарязохме преди години, а и нося сребро в момента, но въпреки това се радваме на стабилно семейство поне досега

# 9
  • Мнения: 581
 Откакто си ги надянахме не сме ги сваляли и аз и той.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
Аз я нося, мъжът ми не. Не обича да има нищо по ръцете.

# 11
  • Мнения: 2 908
Не ги слагаме често,защото ни пречат и ще ги преправяме скоро-много обемни и неудобни сме ги направили,моята постоянно събира сапун,като се мия,неудобна е и на всичкото отгоре ми е голяма и винаги ме е страх да не ми изпадне от пръста-просто не знам къде сме гледали като сме ги правили ooooh! Когато бях в майчинство почти не я слагах-точно поради факта,че постоянно миех ръце и все събирах сапун по нея,сега по-често я нося.

# 12
  • Мнения: 46 437
Носим ги и двамата, не ги сваляме, не сме го обсъждали.

Моята я свалих за няколко месеца през бременността.

# 13
  • София
  • Мнения: 83
И ние си ги носим .Сваляме ги само като ходим на море да не" избягат" във водата

# 14
  • Мнения: 22 343
Аз моята халка я нося постоянно и не я свалям. Избирах ги доста време и страшно ги харесвам. ))
Мъжът ми щом се прибере от някъде, от работа, или от вън си сваля халката и един пръстен, който му подарих за рожденният ден.
Но иначе тръгнем ли да излизаме си ги слага обратно.
Не съм имала претенции да я носи постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт