строителството и .......секса

  • 4 043
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Има ли жени,чиито съпрузи са строители и много им идва работата?А вследствие и спадане на либидото от умора?Та по темата?Колко пъти в седмицата го правите? newsm78

# 1
  • Мнения: 589
 Когато минавам покрай строеж, оттам винаги се подсвирква и подвиква- не само след мен,след всяка минала оттам жена...По това съдя,че на строителите либидото не само не спада от умора,ами напротив-прекалено повишено им е... Mr. Green

# 2
  • Мнения: 43
Само че моят не виси по покривите и по сградите.Не говоря за грубо строителство.Тои работи във фирма,която все ояе довършва,но вътре!Все пак това не ви интересува!Развръзката на темата е друга?Въпроса също! Wink

# 3
  • Мнения: 589
Тои работи във фирма,която все ояе довършва,но вътре!
  Я пак?

# 4
  • Мнения: 15 619
И аз искам да понауча туй онуй...  Thinking

# 5
  • Мнения: 22 343
Еееее, хайде сега, само за строителите ли?
Баси дискриминацията.....)

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Ще пресъздам по спомен една поговорка: " Изморен се изправя, окахърен - Не".

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 23:20 от AlexaS

# 7
  • Мнения: 2 448
Знам, че за някой жени образа на майстора е секс фантазия, мен обаче не ме възбуждат мъже с такива професии. Не мога да отговоря по темата, нямам опит с такива, не е дискриминация, просто въпрос на вкус. Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused

# 8
  • Мнения: 15 619
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 448
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И масло също, но да не намесвам автомонтьорите и тях.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 15 619
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И масло също, но да не намесвам автомонтьорите и тях.  Mr. Green
Ще замирише на дискриминация, недей!!!
Аз съм чувала, че колкото по-нагоре са в стълбицата, толкова по-зле са в леглото - за мъжете, де... Whistling Whistling Whistling Whistling

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
... Но мъж в гащеризон, омазан във вар и прочие ми е анти секс.  Confused
... и с мазоли по ръцете???  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И масло също, но да не намесвам автомонтьорите и тях.  Mr. Green

Ееее, ама сте несхватливи  Wink. Жената не е казала, че го посещава на работното място дибидюс под тренча. Пък дали там не и е грешката!?  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 448
Ще замирише на дискриминация, недей!!!
Аз съм чувала, че колкото по-нагоре са в стълбицата, толкова по-зле са в леглото - за мъжете, де... Whistling Whistling Whistling Whistling

Интелигентните са по големи мръсници в леглото. Демек по добри от моя гледна точка, ама не ме питай от де знам.  Sunglasses

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Майсторе, майсторе,душата моя те зове.
Кажи що й стори, сърце що ме боли,
майсторе, майсторе?

# 14
  • Мнения: 15 619
Ще замирише на дискриминация, недей!!!
Аз съм чувала, че колкото по-нагоре са в стълбицата, толкова по-зле са в леглото - за мъжете, де... Whistling Whistling Whistling Whistling

Интелигентните са по големи мръсници в леглото. Демек по добри от моя гледна точка, ама не ме питай от де знам.  Sunglasses

Не те питам, Wink ама чувала съм, че колкото повече време отделят да се въртят на стола, толкоз по зле за потенцията... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Пък и не е задължително да си твърде интелигентен за да си горе... може да са те турнали...

Общи условия

Активация на акаунт