ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 10!

  • 27 815
  • 430
  •   1
Отговори

Анкета

Кой от мъжете в сериала Ви е фаворит?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 1
  • Мнения: 121
еее на първа страница съм  Mr. Green,гласувах за МАЙМУНАТА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Мнения: X
И аз гласувах, но за Мартин и Васил Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз за Маймуната и Андрей Simple Smile

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И аз гласувах - Андрей и Маймуната.
Ох, утрепа ме снощи - А баракуда от къде идва?  Joy И после "Скумрия ли беше, не - пастърва май..."  Joy (по памет цитирам, де)

Значи, според мен, това са двата варианта за Митето - или заради опита за бягство, или се лигави нещо. Ама много сериозен беше.

# 5
  • Мнения: 307
Борис и Крис, въпреки че вторият все повече ме дразни с търпението си към Елица, което вече граничи със самоунижение.

# 6
  • Мнения: 1 666
Мартин и Маймуната естествено! Peace

# 7
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
гласувах за Маймуната  LaughingHug - много положителен и много ме разсмива,
клуб Гупа Joy, а как ли ще направи поканите.....

# 8
  • Мнения: 57
Гласувах за Андрей и Филип. Фил нещо все го забравяме, ама според мен на него играта му се получава много естествено.

# 9
  • Мнения: 622
Много готина серийка, преди малко я изгледах.  Laughing

# 10
  • Мнения: 0
    
Цитат
Re: ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 9.....ЗАВРЪЩАНЕТО!!!
« #430 Сряда, 11 Март 2009, 23:36 »
   
Слаш, с тоя Валери в кви филми ме вкара бе, жена? Гледам филма свършва и не го дадоха и си мисля за теб, ти нали се надяваше да го има тази вечер. Повредих се.
Аз още в първите теми си казах, че за мен Мая като актриса е №1 в целия сериал. Ние с мъжа ми сме и фенове и дори си има кодово име "нашата приятелка". Играе страхотно тази жена, голям талант. Да се правиш на луд невротик не е хич лесно. Дано сега като я приберат на топло да не излезне от сериала по принцип.
Много ми беше гадно. Застанала съм на 5 сантиметра от тв-то и чакам да го дадат. И с всяка минута надеждата ми изчезваше. Както и да е. Поне беше интересно.
Аз в началото харесвах само Надето, но въпреки, че като беше в сцена с Мая и много се кефех. Мая малко я недолюбвах, защото ми напомня малко на класната, но го преодолях Mr. Green
Аз много рядко се радвам така на актриси, но тези двете са ми много интересни, а и талантливи най- вече Sunglasses

Гласувах Само за Валери Mr. Green

# 11
  • Мнения: X
Много готина серийка, преди малко я изгледах.  Laughing
Някой може ли да е разкаже накратко, че снощи нямах възможност да я гледам Embarassed

# 12
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 295
аз пък гласувах за митето. играта му е супер. като на един съсед - монтьор. много е як!

# 13
  • Мнения: 1 745
И аз гласувах!За Мартин и Явор! Heart Eyes

# 14
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
Някой може ли да е разкаже накратко, че снощи нямах възможност да я гледам Embarassed
Накратко - Мая не иска да вижда Яна, а Надето се опитва да ги срещне. Маймуната изтри поканите за клуба, но  по съвет на бабчето ще ги направи пак по-хубави Laughingзабрави името на клуба и го кръсти Гупа. Елица говори с Анастасия, но не и каза за бременността,  Марина и Андрей казаха на Митето, че искат да се женят, а Митето реагира много крайно - "само през трупа ми" и така завърши епизода.

Общи условия

Активация на акаунт