Къде ще е по - добре за плаж в Гърция от 1-6 май на Халкидики или островТасос???

  • 7 434
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Мислим да отпочинем от 1 до 5 май в Гърция че много ни дойде нещо работата и да го комбинираме малко с плажуване.
Та много Ви моля осведомени или живеещи в Гърция мами да помогнат къде ще е по добре за плаж началото на май на остров Тасос или на п-в Халкидики???
Гледам че Халкидики е малко по на юг но не много.
Извинявам се за глупавия въпрос но ще съм Ви много благодарна за отговорите.  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 676
 В този период, миналата година, бяхме на Халкиди, първия ръкав-Касандра. Успях да се попека, но във водата влизах само до глезените и то рядко. Студеничка си е все още.
Ранния следобяд си е най-подходящо за печене. Сутрин и вечер си е хладничко.

 За Тасос не зная  Thinking.

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 13:46 от Dori

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
И аз незная,не съм ходила и на двете места,но знам,че Средиземно море като цяло си е студенко май месец-не става за къпане  Peace

# 3
  • Мнения: 674
Никой ли не знае и неможе да помогне??? Sad Cry Cry Cry

# 4
  • София
  • Мнения: 1 467
Миналата година през май бях на Тасос- за печене беше перфектно-топло, но без да е горещо. Водата беше хладна- аз се къпах, но не става да си висиш вътре.
За Халкидики не зная-никога не съм ходила толкова рано там.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен и на двете места ще е студено за плуване.

# 6
  • Мнения: 2 037
Според мен и на двете места ще е студено за плуване.
С абсолютна сигурност. И на 24 май преди две години на Халкидики не ставаше за плуване. Беше онзи дъждовен период, ако си спомняте, сигурно е дало отражение.

# 7
  • Мнения: 294
...Все пак и Тасос о Халкидики са на има - няма 500км разстояние от България, климата не е чак толкова различен....
Май е студено за плаж!

# 8
  • Мнения: 214
Според мен  е  още  рано  да  се  мисли  за  плаж в тази  част   на  Гърция през  май. Ако  искаш  плаж отиди в Южна  Гърция- там  става

# 9
  • Мнения: 674
А къде би било добре за плаж в южна гърция някой може ли да помогне??? Grinning

# 10
  • Мнения: 294
О.Крит!
http://www.grecotel.com/
Този Амирандес на Крит е мно-о-о-ого добър!Съвсем нов, наистина 5*, невероятен стил и изчистени линии!Препоръчвам горещо!
Бяхме 1-6/05.2008  и времето беше чудесно!!!
България - Атина и после ферибот до Крит!

Кипър също е вариант, но не сме ходили!

# 11
  • Мнения: 674
Никой ли не е ходил на плаж началото на май на Халкидики??? Mr. Green
Кажете бе хора на зор съм! Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз не съм ходила на Халкидики,но тази седмица трябва да отидем до там...ще дам отзиви къде е по добре.Тасос е много красив планини,море,зелено в най-южната част предполагам че ще става за плаж а има и толкова много българи,които помагат с всичко  Mr. Green

# 13
  • Монтана
  • Мнения: 499
миналата година бяхме там по това време на Касандра-времето топло около 25 и нагоре градуса,за печене става но за къпане-НЕ,водата все още е студена,но е бистра като огледало

# 14
  • Мнения: 674
А в Катерини Паралия, Олимпийска ривиера дали ще става за плажуване по това време на годината??? newsm78
Благодаря Ви предварително!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт