Търся детска градина в центъра, каквото й да е!

  • 956
  • 8
  •   1
Отговори
Драги мами, изпаднала съм в безизходна ситуация. Предстои ми да се връщам в България и да живея един вид като самотна майка с детенце, което лятото навършва 3 години. Имам осигурена работа и започвам скоро, но трябва някак да се гледаме без почти никаква семейна инфрастуктура в София.
Изчетох всичко за държавните детски градини, класациите и пр., открих кои са наблизо, кандидатствах, но разбирам, че е възможно с години да не ни излезе реда.
Трябва ми частна детска градина, но в ЦЕНТЪРА. Аз живея там, а всички частни, за които сте писали са в Драгалевци, Симеоново, Бояна. И за мен, и за детето ще бъде много травмиращо да го мятам в 7-8 на автобусче и да пътува час и нещо дотам. Личен транспорт нямам. Малкият вече ходи на градина тук, където живеем и е много социален, весел и щастлив. Не мога да го затворя в къщи с една жена.
Знаете ли някакви частни градини, полудневни забавачки и пр. в Центъра - около Дондуков, Оборище, Раковски, бул. В. Левски и пр.?
Всяка информация и съвет ще ми бъдат от ужасна помощ.

# 1
  • София
  • Мнения: 716
здравей,
има една частна детска ( мисля, че е на ул. Кракра, или около нея), името й е Пипи Дългото Чорапче ( или нещо подобно)....потърси с търсачката и ще я намериш.
Успех

# 2
  • София
  • Мнения: 716
ето това е

http://pipy.hit.bg/

както ти казах, намира се на Кракра

# 3
# 4
  • Мнения: 764
Аз също издирвам частни ДГ в центъра и то почти в същите райони, въпреки че ще кандидатстваме и за държавните. Не съм намерила много такива. Препоръчаха ми Космос кидс, която се намира на ул. Авицена 6 (между Оборище и Иван Асен).
www.cosmos-kids.org

# 5
  • Мнения: 36
http://www.prikaznatafeya.hit.bg/

Страхотни са, имат и градина и ясла, моето дете ходи там, но не знам дали има места, проверете

# 6
И аз търся детска градина, а съм и на същия хал.... Проверих в Светлина - имате ли отзиви

# 7
  • Мнения: 274
АЗ също подкрепям Приказната фея  Peace дъщеря ми е там, и сме много доволни.

# 8
Бих искала да ви препоръчам една ЧДГ в центъра- ул.Поп Богомил №47(до Лъвов мост). Моята дъщеря ходи там вече трета година. Много сме доволни, а и таксата е поносима.  Ако някой иска подробности имам телефона - 02/983 34 86

Общи условия

Активация на акаунт