до майките, които дават кисело мляко...

  • 3 077
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Питам какви марки мляко давате? Аз още не съм давала на детето, но се чудя кое ли е истинско кисело мляко и може да се дава на бебета. Извинявам се ако повтарям темата. Embarassed

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Герма  Peace
Давам на голямата ми дъщеря защото обужава киселото мляко

# 2
# 3
  • Мнения: 8 999
Дадох за пръв път около осмия месец. Беше от най-евтиното в магазина, не знам защо, но ми се струваше, че щом не е суперскъпо, едва ли ще са се набутали да слагат много консерванти или други подобрители. Такава някаква логика извадих.
В "На пазар" има една тема, където потребителка си е направила труда да публикува свои експерименти с различни марки мляко. Може и да намериш полезна информация там.

# 4
  • Мнения: 566
Аз давах Фибела 2% вече 3 години не е спряла да го пие,пробвали сме и с други марки но най много това и харесва,ако случайно няма от него в магазина взимам Верея 2,9%.Вземи няколко вида ако ще и даваш за първи път и то детето само ще ти покаже кое му харесва.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
давала съм само 1 път за проба Верея с най-високата масленост- 4,5%.Добре се прие, но май трябва с по-ниска масленост да взема.

# 6
  • Мнения: 1 155
Давам зелената Верея и Елена. Peace

# 7
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
По принцип гледам да квася,но когато нямам възможност,давам Елена.Но пълно споделям мнението на Baibibi Peace

# 8
  • Мнения: 4 433
Сердика,на баба.

# 9
  • Мнения: 764
Давам Елена (3,6%) и детското кисело мляко Сердика.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Елена или Верея.Всъщност вече само Елена 3.6%/или 2%/ и рядко детското Сердика.

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Герма или Бор Чвор. Аз лично взимам нисък %

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Пършевица или Родопея - понеже вкисват, демек са по-истинки от другите.
 Оня ден отварям една кофича на Пършевица (срока и бе изтекъл преди 2 дена, в хладилника е била), но си викам е, за 2 дена нищо няма да му има. Е, да ама не - беше кисело Mr. Green, та се не траеше.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 626
Боженци 3,6%

# 14
  • Мнения: 15 379
Кисело мляко дадох за първи път на 1г.4м. - купувам биокисело мляко 3.6% и Елена 3.6%.

Общи условия

Активация на акаунт