Пазехте се... и забременяхте?!

  • 1 682
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Интересно ми е при колко от вас се е случвало уж да се пазят... и да забременеят?
Предполагам това би се получило с метода "на прекъснатия полов акт"... или и в други случаи Thinking

П.С. Питам, защото ние с мъжа ми така се пазим от самото начало. Вече имаме едно дете и много искаме второ... ама аз като че не мога да се реша окончателно - много се притеснявам от финансова гледна точка. Но пък ако стане...  Hug много ще му се радваме!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Хммм. Искаш хем да се пазиш, хем да забременееш??? По-добре първо си изясни какво искаш.
Ние като решихме да имаме дете, спряхме да се пазим просто Sunglasses

# 2
  • Мнения: 93
Аз съм напълно наясно, че искам второ дете... но както казах не мога да се реша и да кажа "хайде", защото се притеснявам дали ще издържим финансово! Предполагам, че не съм единствената с такива притеснения...

Така, че съм наясно какво искам! Интересно ми е просто при колко жени се е получило това за което питам! Не съм искала съвет! Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 15 434
Това повече ми прилича на съобщение, а не на клюка. newsm78

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
В момента има такава тема на 1 страница от подфорума "Искам бебе". Ще си кажа мнението: стигам до извода, че като не искаш, става и от въздуха, а като искаш, трудно става точно пък от прекъснат акт. Наскоро с моя човек решихме точно през овулацията ми да го направим с прекъснат акт, да видим какво ще стане. Е, ами нищо не стана.

# 5
  • Мнения: 1 992
svetla, ти да не очакваше да стане? Ако искаш бебе прекъснатият акт не е начинът.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
svetla, ти да не очакваше да стане? Ако искаш бебе прекъснатият акт не е начинът.

Аз в момента не правя опити за бебе, защото пия антидепресанти. Но въпреки всичко решихме да тестваме вярно ли е туй нещо  Laughing Ей така просто.

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Теб май хем те сърби, хем те боли. Laughing При нас второто стана "от въздуха" и това много ме радва. Съдбата ни направи страхотен подарък, който сега е на 9 години.

# 8
  • Мнения: 4 195
доколкото те разбирам, ако стане от "пазане" ще се справите финансово и ще го посрещнете  Hug така
а ако го правите целенасочено, ще ви е притеснено финансово и няма да се справите Rolling Eyes
или се притесняваш, че колкото и да се пазите, може да забременееш Rolling Eyes
просто ме обърка тотално Rolling Eyes
брат ми е от "пазехме се" бебета
аз съм правена - целенасочено, в една латвия, насред Витиня, на тате на рождения ден bowuu bowuu
Сина ми е правен, мъжа ми е правен.........повечето детто ги познавам, са правени Peace
Снаха ми забременяваше от брат ми само като го погледне в очите - хич ги нямаше в пазенето Wink

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
3 пъти  ooooh! Първите два ме изиграха, третия беше изненада и за двамата...

# 10
  • Мнения: 9 814
Мен пък ме изненадаха втория път.
А уж се пазехме. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 555
Ох, как става тази работа да искате второ  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 93
доколкото те разбирам, ако стане от "пазане" ще се справите финансово и ще го посрещнете  Hug така
а ако го правите целенасочено, ще ви е притеснено финансово и няма да се справите Rolling Eyes
или се притесняваш, че колкото и да се пазите, може да забременееш Rolling Eyes
просто ме обърка тотално Rolling Eyes
брат ми е от "пазехме се" бебета
аз съм правена - целенасочено, в една латвия, насред Витиня, на тате на рождения ден bowuu bowuu
Сина ми е правен, мъжа ми е правен.........повечето детто ги познавам, са правени Peace
Снаха ми забременяваше от брат ми само като го погледне в очите - хич ги нямаше в пазенето Wink

Не! То е ясно, че при всички случаи ще се справим и няма да правя аборт или да го изоставя!
Говоря за психическа нагласа - все имам притеснения дали след време ще мога да осигуря всичко на децата както подобава!
Знам, че живота е въртележка и не се знае дали утре ще имаш или не, но въпреки всичко ми се иска рискът да е премерен т.е. да съм сигурна, че ще можем да осигурим всичко на децата си!
А на този етап все още се прокрадват известни съмнения...
И пак казвам темата НЕ Е дали искам да забременея случайно, а на колко от вас се е случило?

# 13
  • Мнения: 332
Най-прекрасната изненада в живота ни вече е на 4г. и половина  Hug, но живи и здрави, ако имаме друго дете мисля, че ще е планирано  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 301
Първо решихме да го правим - бебето.  Laughing 3 месеца опити и бебе няма. После решихме да се пазим, защото след една катастрофа счупих крак и доктора заръча поне година "не на бебетата". Точно седмица след забраната сина ми е "направен"  Laughing не е ясно от кое точно "пазeне" се получи, защото деня беше наситен и с пазене с презервативи, и прекъснати актове.  Embarassed Малко се бяхме поразвихрили. "Изненадата" обаче сега е всичко, за което някога съм мечтала.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт