Много съм объркана, помогнете ми!!!

  • 3 687
  • 37
  •   1
Отговори
С моя приятел сме от 3 год и половина, а живеем от 1 година заедно.От както сме заедно все се караме за щяло и нещяло,понякога са сериозни проблемите, а друг път просто мой нервни кризи.Казах си, че когато забременея ще сме по-силни от всякога, ще ми показва обичта си по по -приемлив начин, ще е по -загрижен за мен, ще се интересува повече какво става в къщата ни. Абе мислех си че света ми ще се преобрази когато забремения. Така и стана, но не и с него. Адски съм щастлива че ще си имаме бебче, но неговата заинтерисованост си остана същата. Казва ми че ме обича много, но явно не я показва толкова. Вчера направихме поредния скандал, че чак се увлякох (комшийката, клюкарката на махалата ни каза че сме вдигали много шум). Малко се срамувам сега.Не знам, помогнете ми искам да съм с него и да си отгледаме едно здраво бебче.Но се дразня от студенината му.Как да я видя тази негова обич?Явно проблема е в мен, не знам кажете ми.... Cry Благодаря ви скъпи бъдещи и настоящи майки предварително за отделеното внимание, но наистина не знам какво да правя

# 1
  • Мнения: 4 664
 Щом още преди бебето си била неудовлетворена емоционално от връзката ви, защо беше нужно да създавате дете? Децата не решават проблемите на родителите, а направо го отнасят заради техните грешки.

# 2
  • Мнения: 4 585
Странна женска логика, често срещана. Човечето в люлката ще ни реши проблемите.
А ако не ги реши? Ккаво правим? А какво правим с човечето?
Това с показването на чувствата, единственият проблем ли ви е? Какви са твоите очаквания от него за показване на любовта, която питае към тебе?
ДИС

# 3
Не не ме разбираите толкова погрешно, не съм пожелала изцяло бебе само и само да ме обича. Това с караниците стана от както започнахме да живеем заедно.Преди аз бях ученичка той в чужбина седяхме и се чакахме в скайп си говорихме с часове. но когато вече нищо не може да ни попречи да сме заедно той стана много раздразнен.питала съм го аз ли съм причината не ме ли обича вече, ще напусна живота му ако е така. "стига си приказвала глупости, ти не си добре.аз те обичам адски много ти си жената на живота ми"- казва той. но същевременно не го показва. в леглото е много бърз,аз не съм задоволена и му го казвам а той казва не мога и до там.хайде да купим това за вкъщи , той казва сега ли му е времето, а финансите  позволява.и общо взето все мрънка.а бебео още от 1 година се мъчем да си го наоравим и то накрая за щастие стана, но и тогава не показа колко много е щастлив. не се зарадва така както си го представях.един път посмях да кажа за аборт, а той така ме нападна с думи е и справо де.не знам аз ли съм виновна или .....не зная. приемам нападки можеби наистина аз съм причина. 

# 4
  • Мнения: 162
Ние тук не познаваме твоя приятел.Ти сама трябва да намериш път към него.Какво обича,какво може да го размекне ,да бъде нежен.Изненадвай го с нещо като се прибере.Хубава вечеря.Или може би иска просто да го посрещаш с усмивка.Да не му задаваш въпроси докато си почине или знам ли ти го познаваш най-добре.Успех.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 980
Доколкото разбирам, си някъде във възрастта 19-20. Като за начало би трябвало да осъзнаваш, че детето не решава проблемите, по-скоро покрай него те се задълбочават. Детето е отговорност, която трябва да се носи, ако човек е готов за нея. И не на последно място - хората изразяват по различен начин привързаността и любовта си, с придобиването на житейски опит ще осъзнаеш това.

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Споделям мнението но Касиди...
А за съвет, доколкото разбирам, той е водещият във връзката, не му се давай, обърни нещата в своя полза, нека той да бъде притеснен, ти носиш неговото дете......

# 7
  • Мнения: 4 585
"Бързо свършва" може би е катинарът на бараката, но не знам как да го заведеш при сексолог.
Не гради предварителни представи за неща, които ще стават.
Цитат
... но и тогава не показа колко много е щастлив. не се зарадва така както си го представях. ...
Примерно очакваш за празник да се прибере с букет рози, а той идва с букет лалета ли? - О, ужас.
От мъжка гледна точка, все тая - китки.

# 8
благодаря за съвета za_tan4e . винаги съм го удовлетворявала.каквото пожелае това правя. искам там да идем ок бебчо (така си викаме)там сме. ще правим това, съгласявам се.за всичко той решава как ще е , един път съпротивя ли се и скандала е станал и така нататък. но много ви благодаря за отговорите, ще дам всичко от себеси. дано само  бебчо в корема  да е добре, защото много се ядосвам боли ме постоянно стомаха  и започвам да пуша.
 smile3518благодаря ви много много мнго

# 9
  • Мнения: 60
Има една много хубава мисъл. "Не можеш да накараш някого да те обича. Можеш да бъдеш човек, който си струва да бъде обичан". Търсиш вината в мъжа ти, но дали не е у теб? И двамата се вгледайте в себе си.

# 10
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Доколкото разбирам винага ставо това, коте той иска и ти се съгласяваш, само и само да няма скандал.....Ами нека има, нека стане скандал, не му се давай, проблем и какво от това???нека нещата стават така както ти искаш, дори и с цената на скандал, сигурна съм, че ще отстъпи..и пак ще е с теб, говорете, обсъждайте, споделяйте и постигнете консенсус....

# 11
  • Мнения: 0
Ако всичко това е истина започвам да се чудя защо смятат жените за по-умната част от човечеството  newsm78 Акъла ми не го побира ама нали съм от по-проЗтите - простено ми е ..

# 12
  • Мнения: 2 759
                          Не знам какво да ти кажа. Имала съм партньор, когото винаги съм мразила, че не ме обича точно както аз искам. Даже предполагах, че всъщност не ме обича. В крайна сметка и досега, което много години след раздялата ни той ми е най-добрият приятел. Просто някои мъже обичат различно, не могат да показват чувствата си, и прочие неща. Но имат чувства. Ако си забременяла по взаимно желание, пък и сте вече 3 години заедно, най-вероятно те обича, при това много. Просто е различен. Затова опитай да го приемеш.   bouquet
                         П.П. И да, обърни нещата в своя полза, така да се каже .

# 13
  • Мнения: 25 441
Много филми си гледала. Което не е лошо, лошото е, че прекалено много им вярваш.

# 14
да по взаимно желание беше бебчо.сега съм във вторият месец и половина.дано Мече Пухче  да си права, може би аз не виждам достатъчно. но все пак искам да спра да се ядосвам не искам да навредя на нероден петко.благодаря ви от все сърце, вече съм много по-спокойна от колкото бях преди няколко часа.сега да му мисля с комшийката......ама че съм и аз .......

Общи условия

Активация на акаунт