За д-р Божидар Славчев - МД София

  • 79 247
  • 70
  •   1
Отговори
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Предстои ми операция от миома - казват, че ще е сложна и без гаранции за запазване на матката /на 31г. съм/. Четох доста из форумите и от мненията на трима други гинеколози установих, че този лекар явно е най добрият за такива операции. Запазила съм си час в частната му клиника "д-р Б. Славчев", но имам часове и за доц. Василев в КООГ във ВМА и при проф. Карагьозов в МД. Ще наближи време да избера кой да ме оперира и явно ще трябва да направя избора си според мненията във форумите.
Последната ми консултация беше при д-р Ковачев /завеждащ отделение/ пак в КООГ във ВМА. Ще ми прави първо биопсия от раничка на шийката, след колпоскопски преглед. Ако всичко е ОК, иска да ме оперира. Но аз, естествено държа да направя най-добрия избор.
Въпросът ми е дали наистина е така, отчитайки факта, че това е форум и т.н. - д-р Б. Славчев ли е най-добрият? Ако имате мнение по въпроса, моля ви да го споделите.

# 1
  • Мнения: 55
Предстои ми операция от миома - казват, че ще е сложна и без гаранции за запазване на матката /на 31г. съм/. Четох доста из форумите и от мненията на трима други гинеколози установих, че този лекар явно е най добрият за такива операции. Запазила съм си час в частната му клиника "д-р Б. Славчев", но имам часове и за доц. Василев в КООГ във ВМА и при проф. Карагьозов в МД. Ще наближи време да избера кой да ме оперира и явно ще трябва да направя избора си според мненията във форумите.
Последната ми консултация беше при д-р Ковачев /завеждащ отделение/ пак в КООГ във ВМА. Ще ми прави първо биопсия от раничка на шийката, след колпоскопски преглед. Ако всичко е ОК, иска да ме оперира. Но аз, естествено държа да направя най-добрия избор.
Въпросът ми е дали наистина е така, отчитайки факта, че това е форум и т.н. - д-р Б. Славчев ли е най-добрият? Ако имате мнение по въпроса, моля ви да го споделите.
д-р Славчев е БОГ- няма втори като него гинеколог! Той е лекувал много мои близки от по-горни поколения

# 2
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Чакам още мнения, момичета. Помогнете, ако можете!

# 3
  • Мнения: 920
Мила медунка, сестра ми беше оперирана от Д-р Славчев. Имаше раково образувание на маточната шийка, с обикновена оперативна намеса трябваше да се откаже от перспективата да има дете, не беше раждала. Ходи при Славчев и той я оперира с лазер, за да и запази шийката. Сестра ми си има бебче на 10 месеца, да е живо и здраво. Славчев е невероятен професионалист, думи нямам просто Peace Да те шредупредя, че се чака много, въпреки часовете, които записваш, може би около 3-4 часа ще ти се наложи да повисиш, но си заслужава Peace Успех Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 022
Още едно положително мнение мога да дам за него, ходя при него на профилактични прегледи от години по препоръка на 1 акушерка от МД и две лекарки.И съм чела само добри неща за него из форумите, но както ти е казала Бебочка се чака много, понякога преглежда до 10- 11 в кабинета .

# 5
  • Мнения: 15 379
Д-р. Божидар Славчев е едно от светилата в онкогинекологията!!! Кръстникът на моят син е хирург и преди време ме изпрати при него, защото имах проблем. Казвал ми е изключителни неща за него, много го хвали и казва, че е невероятен професионалист!
Скоро д-р. Славчев е оперирал и моя съседка, тя ми сподели, че й на нея са й го препоръчали като един от най-добрите!
Желая ти успех и бързо възтановяване  bouquet!

# 6
Чакам още мнения, момичета. Помогнете, ако можете!
Познавам Др.Славчев от 10г. тогава тои ми прави конизациото .Преди това опита всякакви други алтернативни методи в рамките на 1година и чак тогава пристапи към радикален метод. След операциата не съм имала никакви усложнениа.И до ден днешен ходя при него

# 7
  • Мнения: 6
По скоро искам да ви задам въпрос за др. Славчев. Предстои ми конизация и по форимите четох че той е аи- добрия за тази работа. Може ли да ми даде някои негови координати- тел. или къде му се намира кабинета в Майчин дом?
и колко струва конизация в частния му кабинет, защото нямам здравна осигуровка и ми казаха ако си платя операцията в майчин дом ще ми струва 700 лв.

# 8
  • Мнения: 920
МЦ "Д-р Божидар Славчев"
Д-р Б. Славчев
акушер-гинеколог, уролог, хирург, онколог
гр. София, ж.к. Стрелбище, ул. "Костина"№ 6
тел.: 02/ 408 18 43, 859 60 71, факс: 02/859 60 72
GSM 088565 49 25
приемно време:
понеделник 15,00 - 19,00 ч., четвъртък 15,00 - 19,00 ч
e-mail& mc_b_slavchev@abv.bg
Обади се и питай, има едно момиче на рецепцията, което обяснява всичко, поне допреди две години беше така, дано са актуални номерата още Hug Praynig

# 9
  • Мнения: 6
мерси, дано цените да не астрономически Confused

# 10
  • Мнения: 920
мерси, дано цените да не астрономически Confused
На сестра ми и излезе около 300 лева манипулацията, но това беше преди 2 години. Изрязване с лазер на раково образувание на маточната шийка. Успех Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 30 107
Я, да ви попитам аз този Славчев има ли нещо общо с родилното отделение в Окръжна болница или е съвпадение на имената?? Аз търся отзиви за д-р с тази фамилия, млад и доста кадърен (според препоръките)?

# 12
  • Мнения: 15 379
д-р. Божидар Славчев не е млад, или е съвпадение на имената или този, за който питаш му е роднина примерно (не е изключено).

# 13
  • София
  • Мнения: 30 107
ясно, може да е съвпадение на имената просто!

# 14
  • Мнения: 1 280
    Аз съм пациентка на д-р Славчев, конизира ме преди 2 години и си ходя на прегледи при него. Мога само да го хваля. Уникален професионалист е, няма да сгрешиш. Не знам какво друго да кажа, ако искаш да попиташ нещо насреща съм  Peace 
    Относно заплащането, при мен се наложи да е скалпелна конизацията, направи я в МД и не ми взе нито една стотинка. За прегледите ходя в частния кабинет.

Общи условия

Активация на акаунт