Анкета-С какво режите ноктенцата на бебчетата?

  • 1 997
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Интересно ми е разбера вярно ли е, че когато се режат ноктите на бебчо с нокторезачка по бавно растяли? Аз съм купила само ножичка на Камера /не беше в комплект/ и сега се чудя дали да му купя нокторезачка, защото много бързо му растат и постоянно дращи. А май бебешките нокторезачките са само в комплект. Самостоятелно не мога да му намеря.   
А използвате ли после някаква пиличка?
И също според вас каква е разликата между бебешката и нормалната нокторезачка? За ножичката я виждам.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние ги режем с нокторезачка и пак си растат много бързо. Аз го правя с бебешка, имаме я като част от комплект. Но съм го правила само 2 пъти, за ноктите се грижи таткото и той си кара с нормална нокторезачка, според него бебешката по нищо не се различава, освен, че е по-малка като размер.

# 2
  • Мнения: 3 932
С ножичка, нещо не мога да се преборя с нокторезачката.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 903
С ножичка, ама ноктите на краката много трудна задача. Не дава.  ooooh!

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз си купих комплект -ножичка,никторезачка и пиличка.Нокторезачката не я използвам изобщо,по- удобно ми е с ножичката-режа ноктите всеки ден,а с пиличката изчиствам мръсотийката дето се събира под ноктите.

# 5
  • Мнения: 46 434
С моята нокторезачка, преди това я мия със сапун и вода. Не мога нито с ножичка, нито с бебешка нокторезачка, тая съм я уцелила и ми върши работа.

# 6
  • Мнения: 1 722
С бебешка ножичка. Имам и бебешка нокторезачка, но с ножичката ми е по-удобно.

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
А да Ви питам, малко офф, ама да не пускам отделна тема:
Избутвате ли кожичките на ноктите нагоре, както при големите?
По въпроса, гласувах-нокторезачка, ама има едни ограничители и си ходи с маникюр редовно, иначе му отрязохме малко кожа два пъти и не смея  с друго Embarassed

# 8
Аз ползвам ножичка на Chicco, много ми е удобна. Но цялата работа е в залъгването на детето, според мен, ако стои мирен нямаме проблем с рязането на ноктите.

# 9
  • Мнения: 46 434
А да Ви питам, малко офф, ама да не пускам отделна тема:
Избутвате ли кожичките на ноктите нагоре, както при големите? .......

Не.

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ножичка. И после запилвам леко крайчетата, че иначе стават едни драсканици...и бебешката пила която имам е отвратителна, не пили ами раздробява нокътя, затова започнах с моята. С нокторезачка поне на мен ще ми е трудно при това подвижно бебе.

# 11
  • Мнения: 5 577
С ножичка, но не бебешка.
Много бързо растат.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 437
отговорих с друго, защото използам ножичка, но не бебешка.

# 13
  • Мнения: 1 032
С нашата си нокторезачка.
Не режа с бебешка, въпреки че имам, а с ножичка аз и моите не мога да си одрежа... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 567
С бебешката ножичка. Само че рязането на ноктетата обикновено продължава ден-два. На етапен ред сме. Първо едната ръчичка. На следващия ден - другата. Просто няма търпение, извива се, сумти, мрънка.

Общи условия

Активация на акаунт