Имате ли си блог?

  • 3 000
  • 53
  •   1
Отговори
Скъпи мами имате ли ваш собствен блог (или общ с детенце  Mr. Green) в Интернет? Аз преди имах свой изцяло мой, но вече не влизам. Напуснах заради многото блогърски групировки така да ги нарека и заради "войната на поетесите" в Блог.бг. Обаче мисля да направя блог на бебчо.

# 1
  • Мнения: 917
каква война? Shocked

# 2
  • Мнения: 2 480
А каква е разликата между форум и блог?

# 3
  • Мнения: 25 447
Разликата е, че форумът е по-скоро диалог, докато блогът - монолог.
Приликата е, че и двете са свърталища на луди.  Laughing

ПП Нямам си блог, ама ми стана интересно за войната на поетесите. Я раздуй малко клюки?

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не бих завъдил такова нещо.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Чак толкова вдъхновена и творчески заредена не съм. Пък и си имам БГ-Мамма! (може би и нарцисизмът не ми е достатъчен  Mr. Green )

# 6
  • Мнения: 1 447
В БГ-Мама ми е добре и времето което прекарвам тук ми е напълно достатъчно.
Не,нямам блог. Wink

# 7
  • Мнения: 27 524
Нямам, не съм им фен  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 370
Блогът е вид виртуален дневник, пак споделяне, но на нещо значимо, представяне на по-различен поглед върху нещата. Чела съм най-различни такива, а някои блогъри просто могат да кандидатстват за награда Пулицър.

Аз си нямам, достатъчно ми е писането тук и на още едно, по-специфично място.

# 9
  • Мнения: 516
Не вярвах, че ще го кажа някога, но да, имам.  Laughing

# 10
  • Мнения: 15 619
 Не изпитвам такава нужда...засега... Mr. Green... ама знам ли накъде ще ми избият чивиите някой слънчев ден... Thinking  

# 11
  • Мнения: 4 290
Нямам от мързел. Понякога хвърлям око на някои блогове, които с времето свикнах да следя по една или друга причина.
На мнение съм, че не всеки има нужния талант, да направи блог, който да се забележи сред останалите.

# 12
  • Мнения: 5 370
Сетих се нещо.
Наскоро в какъв блог влязох-не е истина!!! Само да погледнеш вътре-и си напълнял. Кулинарни произведения на изкуството, дело на съфорумка. Е възхитих се.

# 13
  • Мнения: 27 524
Не вярвах, че ще го кажа някога, но да, имам.  Laughing

Може ли да надникнем  4470

# 14
  • Мнения: 4 585
В Америка много майки на аутисти пишат в блог, и това някак си дава по-точна представа за всяко дете и има препратки, един специалист може да проследи десетки такива. Докато във форум пише ту един ту друг родител, и не всеки споделя всичко по ред причини. Та в тоя смисъл, блогирането с тая цел е полезно. За съжаление, не слушах дядо си, като ми думаше да уча английски.
Иначе в българските трябва да ровиш в плявата, да намериш зърно. Усещанията ми варират от нарцисизъм, националсоциализъм, до саморекламиране самопредлагане на еротика.

Общи условия

Активация на акаунт