След аборт....

  • 1 964
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 891
Здравейте, момичета много ще се радвам ако можете да ми помогнете с малко повече информация, че вече ми е много наплашено. Рових се къде ли не, но всичко тотално ми се замота. Миналата седмица имах аборт Sad След това ми изписаха да пия само антибиотик 3 дни. Кръвотечението ми беше много слабо и спря на втория ден още сутринта. Но следобеда се появиха леки болки не знам до колко са нормални предполагам, че е от това, че матка се свива и възстановява, а и не ми изписаха това лекарство, което помага за това. После на няколко пъти "изтече" нещо белезникаво с леко кръв подобно на бяло течение не знам точно какво е. Днес сутринта останових, че през ноща съм почнала пак да кървя леко вчера почти нямах болки само много леко кафеникаво течение. Мисля си вече да ходя на лекар но с това кървене не знам дали ще е днес. Не знам до колко всичко това е нормално. Ще се радвам ако тези които са минали през това споделят с тях как е било.

# 1
Нормално е! Simple Smile Може да ти кърви помалко около десетина дни. Проблем ще има ако вдигнеш температура или кървенето е много силно - не се притеснявай, както го описваш, всичко изглежда наред! Grinning

# 2
  • Мнения: 285
Нормално е, споко! И при мен около седмица след това се появи кръвотечение и страшни болки. Отидох веднага при моя лекар и ме гледа на ехограф-всичко супер-проблемът бе от това,че имам силно прегъната матка! Иди на преглед за успокоение!Успех! Wink

# 3
  • Мнения: 945
Съжалявам zа това което ти се е случило...

Колкото zа противоzачатъчните, аz на твое място не бих вzимала.. но ако приемането им ще те успокои, питай лекарката си. Но така или иначе ще трябва да чакаш да ти дойде и тогава да ги почнеш. А и после след спирането им май се препоръчва 3 месеца да иzчакаш е бебеправенето... Така че не ще ти помогнат много...

Колкото до прегледа докато кървиш, раzбира се, че ще ти го направи. Техническо няма причина да не го направи. Така или иначе всичко се вижда дори и да кървиш. Аz миналия месец ходих в последните дни от цикъла си при лекар и той даже ми се смя като му каzах, че не може да ме прегледа. Ако случайно твоята лекарка те прати в къщи докато спреш да кървиш,  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.

# 4
  • Мнения: 945
Беби, радвам се, че всичко при теб е било наред...

Вие колко време смятате да се паzите? Какво препоръча лекарката? Ако мислите след 2 или 3 месеца пак да почвате с бебеправенето, май няма голям смисъл да си раzбъркваш хормоните...

# 5
  • Мнения: 733
След моя аборт, който беше неизбежен и по лекарско предписание не сам пила нищо, но след операцията /махаха ми миоми/ ми предписаха cileste за поне 6 месеца тъй като не се препоръчваше бебе. Забременях на 8 месец без никакви усилия, а не бях пила лекарства от около 2-3 месеца. Най-доброто според мен е да не се тъпчеш с хормони  Sick намери друг начин да се пазиш.

# 6
  • Мнения: 945
Раzбирам, че не ти е лесно на теб...

Мисля си, че ако почнеш да пиеш хапчета, поне малко ще се успокоиш... Аz лично ги намирам zа по добрата предпаzна в сравнение с преzервативите... Но ти си решаваш...

А колкото до другия проблем... аz май не бих му каzала. Ако му кажеш, ще ти олекне. Но ще направи8 неговия живот ад...

Успех Hug

# 7
  • Мнения: 133
Здрасти Беби!Много съжалявам за случилото се с теб и напълно те разбирам,защото съм го преживяла.За мое успокоение пих противозачатъчни,но доста дълго.Но ти можеш само няколко месеца,за да се чувстваш спокойна и да се отдадеш на любовта без страх. И споко! Всичко рано или късно се оправя.Пожелавам ти едно сладко бебче!!!!!!!!!!!!

# 8
  • Мнения: 7 640
веднага на 4-5 ден пак почнали и даже пак се опитват за бебе, което за мен донякъде е лудост newsm78
направо си е лудост Shocked

# 9
  • Мнения: 7 640
всеки си носи отговорност за решенията, а относно вакуума- след него пак играе кюретата обикновено. Успех, пази се!

# 10
  • Мнения: 296
Много зависи от това какъв е бил аборта и в коя седмица-комплетос или с кюретаж. Имах комплетос в 6 седмица февруари месец, пих антибиотик обаче 5 дни и два месеца противозачатъчни Логест по лекарско предписание, за да влязат хормоните по- бързо в ред. Слава Богу веднага след противозачатъчните забременях. Иначе за теча той е нещо нормално и индивидуално, просто матката се чисти.

Общи условия

Активация на акаунт