Имам чувство че съм бременна

  • 5 311
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Ще се пръсна отвътре..Ако съм бременна ,съм на 95% сигурна че ще направя аборт...(никога съм нямала такова чудо Tired)
Страх ме е от умиление да не се оставя на тези 5% и после наистина съм пътник за към психиятрията. #Cussing out
Сега чакам 17(тогава трябва да ми дойде)....
Не че не6то,просто искам да споделя.
 п.с. Снощи бях на аквастеп,и там се заговорих с една жена за децата...и от дума na duma тя ми сподели,че два пъти един след друг е родила мъртви деца...това било преди 8 год.и сега не може да се ре6и да забременэ отново.Та ми стана едно тъпо някак си.....оффф,дано не съм бременна та да не се налага да избирам. Praynig

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Дано стане така както ти искаш  Praynig

# 2
  • Мнения: 1 273
Знам как се чувстваш. Така бях преди няколко месеца, само че аз вече бях видяла двете чертички. Толкова зле се чувствах. Пред такъв избор много гадно да застанеш. В крайна сметка след дълги размисли, решихме да задържим бебето.  Пожелавам ти да не си бременна, друго не знам какво да ти кажа  Hug

# 3
  • Мнения: 1 632
Искаш да те успокоим, че от аборта няма страшно или, че ще е хубаво да имаш още 1 детенце... ?
Аз ти пожелавам, да не си бременна!

# 4
  • Мнения: 114
и аз ти желая от все сърце да стане както искаш!Успех Praynig

# 5
  • Мнения: 2 270
Пожелавам ти да е това, което искаш! Peace

# 6
  • Мнения: 1 986
Дано не си бременна!
А следващия месец внимавай повече и помисли за по-сигурна контрацепция!

Честно казано, аз бих си родила още една принцеса. Двете ми дъщери са с разлика 7 години и сега ми е толкова хубаво като гушкам малката, защото знам, че ми е за последно. Одъртях доста, а и имам медицински противопоказания, затова не се навивам за трето бебе.

# 7
  • Мнения: 566
само не разбрах защо си мислиш че си бременна ?
Но ти пожелавам да стане както искаш. baby_neutral

# 8
  • Мнения: 332
Като гледам, че имаш 2 много малки дечица, наистина ти желая да не си бременна  Whistling

# 9
  • Мнения: 174
Изчакайте 17, а после насрочете дата за семеен съвет. Аз не бих могла сама да взема такова решение.

# 10
  • Мнения: 3 294
Желая ти да е това което искаш , иначе аз лично не бих взела решение за аборт  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
Дано да те лъже вътрешното ти чувство....

# 12
  • Мнения: 7 201
Като гледам, че имаш 2 много малки дечица, наистина ти желая да не си бременна  Whistling
Peace Успех!

# 13
  • Мнения: 2 960
Дечицата са ти наистина много мънички и имаш доста  грижи и натоварване покрай тях.
В това положение обаче трябва да залагаш на сигурни предпазни средства ,за да не се сриваш психически от напрежение.-както в момента.
За аборта какво да ти кажа-много трудно решения,пред което слава богу никога не ми се е налагало да застана.Съвет за това никой от тук  няма право да ти дава.
Пожелавам ти от цялото си сърце да НЕ си бременна. Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 1 559

А следващия месец внимавай повече и помисли за по-сигурна контрацепция!


Оф знам го туй,и все съм в питанка какво да е. Tired
Мъжо предложи възектомия(понеже аз хапчета неща..на спиралата мн вяра нямам),ама сега не може да си вземе болничен,4е са взели голям обект от работата.
Та и така времето си лети,и аз още нямам никаква защита от издънки. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт