Хотел .com vs Магнолия

  • 1 075
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Иска ми се  да чуя мнения от хора били и в двата хотела.   Ние прекарахме няколко лета в .сом, любим хотел ми е, но тази година ще водим и бебе, и не мисля, че за него е най-доброто място. 
Да  изброя най-съществените плюсове и минуси (за мен)  на Ком, пък вие кажете за Магнолия.
+ най-хубавите басейни
+ най-добрата кухня

- много шумно
- тълпи нахални рускини, лудница в ресторпанта

Какво е положението по тези показатели в Магнолия?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
от двата за семейство с бебе препоръчвам Вита парк  Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 225
Миналата година бяхме в "ком", с бебе на една година.
Голяма лудница Sad
Но освен нахални руски групи - предимно от деца, имаше и не по-малко нахални и шумни българи  Twisted Evil
Шумно беше, но беба спеше където си иска - и в хотела и на басейна - не и пречеше.
Подразни ни друго - аниматорите говореха на всички езици, но не и на български.  Twisted Evil
Направихме им забележка, естествено  Close

В другия не съм ходила Sad

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 574
Погледни тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312956.0

доста е поучителна  Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 969
Да, за съжаление и аз се бях насочила към Магнолиите, но като разбрах, че всички разервации са променени или отменени се отказах. Все пак не е приятно с малко дете да те карат да се местиш по 2-3 пъти нагоре надолу. Това за мен е недопустимо.

# 5
  • Мнения: 2 401

Аз имам предвид хотел Магнолия в Албена, не Приморско.

В Ком  много ни радваше спортната екшън програма, имаше едно немско сладурче, дето ни топеше лагерите и други неща  в басейна  smile3503. Сега, обаче няма да имам време за него.. и тия неща се явяват по-скоро минус.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 6 627
Преди 2 г. /лято 2007 - края на август/ бях във Вита парк, точно срещу Магнолия, със 6-месечно бебе. Лично аз харесвам Албена заради парка и плажа, но тогава много ме дразнеше шума и анимацията - и това е повсевместно във всички хотели наоколо. Местих се в 3 стаи заради шума /на рецепционистките лошо им ставаше, като ми видеха Simple Smile/, една от стаите гледаше към Магнолия и заради шума вечер от анимацията там я смених. Първо детска дискотека, после за възрастни, крещят с мегафони, въобще далеч от представата ми за семеен хотел /или поне не за семейство с малко бебе/. Сигурно за семейство с по-големи деца е идеално. Така че, помисли си за някой друг комплекс евентуално, лично аз май тази година се насочвам към Дюни - да видим колко е шумно там Laughing.

# 7
  • Мнения: 172
минзухар  Почивала съм и в двата хотела. За съжаление спасение от нахални руснаци няма. И в двата хотела 90% от почиващите бяха руснаци (предимно детски лагери). Имах възможноста да видя, как 1 човек си отнася цяла торта на масата SickShocked  или на кафе машината си натискат последователно кафе и мляко и поставят малка чаша,която не може да поеме и двете напитки, след като се напълни чашата просто си тръгват, независимо че млякото тече по машината и пода  Sick Предполагам, че и вдругите хотели е така, защото из целия коплекс се чуваше предимно руска реч. Според мен храната е на едно ниво и в двата хотела. Басейните са хубави и големи, с пързалки. Плюсовете и минусите,които си отбелязала важат с еднаква сила  и за двата хотела. Grinning И въпреки всичко Албена ми е слабост и вероятно и тази година ще почиваме там.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 13:31 от veni_ev

Общи условия

Активация на акаунт