някой с такъв проблем?

  • 647
  • 4
  •   1
Отговори
дъщеря ми се роди с белег,казаха  че е генетичен,надкожен на главата,релефен,телесен цвят,като подкожно мастно оразувание,изглежда като изгорено и заздравяло място,не е проблемен,рядък белег е,търся мнение от друга мама която има такъв проблем,интересува ме има ли начин за отстраняване чрез безобидни методи,белега е работещ,което ме кара да се питам има ли вариант за неговото лечение в по ранна възраст.казаха ни също че може да се махне някога от само себе си,или да се увеличи като големина.всяко мнение ще ни  е от полза.

# 1
  • Мнения: 1 877
Ами първо пиши на колко е детенцето ти.Ако е мъничко,има вероятност да го "израсте" този белег

# 2
на 5 месеца е,но въпроса ми е дали някой е срещал подобен проблем...и начини за лечение?

# 3
  • Мнения: 1 820
Ако не го израсте от само себе си,начина е херургическа намеса.Такива кортикостероиди и т.н.аз лично съм ПРОТИВ! NaughtyТова са двата вариянта,поне аз друг не виждам  newsm78
П.С.Не съм лекар,нямала съм и такъв проблем.Дъщеря ми има хемангиом на главичката.Казаха ми това което описах по горе.Надяваме се да го израсте.За сега избледнява  Praynig

# 4
Не разчитай на това да го "израсте", защото може с растежа белега да се уголеми. Шансовете са 50:50 дали ще намалее или ще се увеличи. Но не се притеснявай вече има изключитено ефективни методи за премахвне на белези. Просто изчакай детето да порасне. Недей да го мислиш от сега, защото докато е толкова малко няма смисъл да го натоварваш с лезери или други интервенции. Успех....

Общи условия

Активация на акаунт