Галено на Александра?

  • 7 984
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
здравейте мами,в крайна сметка кръстих дъщеря си Александра(на дядо и ),но сега се чудим как да и казваме накратко,мъжът ми и казва Алекс ,но на мен ми звучи малко мъжко та отворена съм към всякакви предложения.

# 1
  • Мнения: 3 372
Може да и казвате Съни

# 2
  • Мнения: 3 016
Чувала съм Сандра, Саси,  Али.

# 3
  • Мнения: 180
Може Аля, ако ти харесва  Peace

# 4
  • Мнения: 399
Али! Peace
Сани,Саша... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 424
Едни наши познати имат дъщеря Александра и й казват Али.Малката сама се нарича така и й харесва Wink

# 6
  • Мнения: 96
На мен лично Алекс си ми харесва и не звучи мъжко, даже за мъж Алекс ми звучи по нежно и женствено. Но това си е мое мнение Peace и не го натрапвам Simple Smile

Иначе и Али е хубаво, Саша също.

# 7
# 8
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
На моята щерка си и викаме Алекс,прабаба и  и казва Али,свекито и вика Александра,така че както и да и казвате все е добре.Макар,че на мен по на сърце ми е Алекс,а и на дъщеря ми Али въобще не и харесва.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
На мен лично Алекс си ми харесва...
Иначе - Сани...Саши...

# 10
  • Мнения: 4 555
Сани, Али.

От Алекс ме втриса, особено за момиче. Все едно гледам американски сериал.

# 11
  • Мнения: 1 768
Защо не Ани?!

# 12
  • Мнения: 20
Аз сам Александрина и едвам успях да свикна хората да ми викат Алекс. Като малка ми викаха Сашка и направо полудявах.
Според мен Алекс, Али или Саня  Simple Smile

# 13
# 14
  • Мнения: 566
Благодаря ви майчета  за бързите отговори,на мен също ми допада Али ,тъй че таткото ще и вика Алекс а аз и каката  Али ,а най ме дразни  как и вика свекърва ми Александричка ,по дълго от цялото и име и е ужасно. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт