Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 453 561
  • 11 596
  •   7
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 19
здравейте моля ви да ми препоръ4ате добър офталмолог
благодаря предварително
  Само за преглед или за лечение става въпрос? Ако е за преглед - д-р Мария Маргаритова 0878579977. Като се свържеш с нея ще ти обясни къде и е кабинета. Работи и в Транспортна болница. Много е прецизна и внимателна.

# 1 216
  • Мнения: 3 216
здравейте моля ви да ми препоръ4ате добър офталмолог
благодаря предварително

Детски или за възрастен?

За възрастен аз съм много доволна от д-р Станка Узунова. Цялото семейство почти сме с очила и тя ни следи от години . Кабинета й е на Отец Паисии

http://www.dr-uzunova.com/index.php?option=com_content&task= … =40&Itemid=55

# 1 217
  • Мнения: 521
здравейте моля ви да ми препоръ4ате добър офталмолог
благодаря предварително
 Само за преглед или за лечение става въпрос? Ако е за преглед - д-р Мария Маргаритова 0878579977. Като се свържеш с нея ще ти обясни къде и е кабинета. Работи и в Транспортна болница. Много е прецизна и внимателна.

Благодаря за отговора Simple Smile
става въпрос както за преглед на зрението така и за ле4ение трябва да ми се направи оперативна манипусация в следствие на много е4емици ми се полу4и образование в окото което трябва да се отстрани оперативно

п.п. а какво мислите за лекарите в Луксор

# 1 218
  • Мнения: 1 230
здравейте моля ви да ми препоръ4ате добър офталмолог
благодаря предварително
 Само за преглед или за лечение става въпрос? Ако е за преглед - д-р Мария Маргаритова 0878579977. Като се свържеш с нея ще ти обясни къде и е кабинета. Работи и в Транспортна болница. Много е прецизна и внимателна.

Благодаря за отговора Simple Smile
става въпрос както за преглед на зрението така и за ле4ение трябва да ми се направи оперативна манипусация в следствие на много е4емици ми се полу4и образование в окото което трябва да се отстрани оперативно

п.п. а какво мислите за лекарите в Луксор
Щом става въпрос за оперативно лечение - препоръчвам доц. Сивкова от ВМИ. Ново поколение, ерудирана и изключително внимателна  Peace

# 1 219
  • Мнения: 1 277
става въпрос както за преглед на зрението така и за ле4ение трябва да ми се направи оперативна манипусация в следствие на много е4емици ми се полу4и образование в окото което трябва да се отстрани оперативно
Какво образувание ти се получи? Питам,защото от 1 г. ми стават много ечемици.

Последна редакция: сб, 25 дек 2010, 19:53 от campanula

# 1 220
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Подкрепям момичето с мнение над мен - ако ти трябва специалист за оперативна дейност - спокойно може да се доверите на доц.Нели Сивкова - внимателна е,добър и ерудиран специалист и няма да сбъркате.Доц.Сивкова работи в клиниката по офталмология на Медицински Университет Пловдив и Университетска болница и преподава на студенти и специализанти по офталмология.
 Peace

# 1 221
  • Мнения: 1 102
Аз също имах ечемик, който не ми мина с месеци, ходих на 2 различни лекари и двамата казаха че трябва да се махне оперативно, 2008г отидох в Луксор с направление, д-р Ангелов ме оперира и след това нямам никакви оплаквания. Останах доволна от отношението на персонала и доктора.  Peace

# 1 222
  • Мнения: 521
ами не бе6е един а няколко един до друг на долния клепа4 в следствие на което когато отока спадна от вътре6ната страна на окото остана образувание подобно на гъба с много гнойни върхове това стана септември месец бях на лекар и ми изписаха Тобрекс слагах ги около 2 месеца по4ти доста спадна но не ис4езна
Благодаря за отговорите

# 1 223
  • Мнения: 19
   Аз също съм чувала много добри отзиви за д-р Сивкова и съжелявам, че преди години когато трябваше да избирам между д-р Сивкова и "Луксор" нямаше кой да ми даде добър съвет. За "Луксор" не мога да кажа нищо лошо, освен това, че платих  операция с много скъпа леща /за перде/, а ефекта никакъв. Но това може да е случайно- навсякъде стават грешки.
   В моите очи преди време се бяха появили някави образувания/калцификати/, които много приличаха на гнойни мини пъпчици и ми ги отстраниха амбулаторно / не се наложи оперативна намеса/ . Предполагам при теб нещата ще са сходни.За опитен офталмолог това е рутинна манипулация, почти като памперсите за мамите.  #Crazy Heart Eyes

# 1 224
  • Мнения: 521
здравейте отново съм тук с питане към вас Simple Smile
май в един момент доста неща ми се обадиха и ми трябва съвет отново
днес си записах час за 3-ти при д-р Ангелов и да видим какво ще правим с това око, но сега имам и други проблеми изведнъж мисля 4е от препаратите се провукира и проблем с кожата на ръцете можете ли да ми препоръчате добър кожен лекар без значение дали работи с ЗК .
А освен това имам киста на костта на кутрето Simple Smile консултирала съм се с лекар преди и той ме посъветва да не я пипам но аз не съм на същото мнение така че отново ми трябва съвет към кой онколог да се обърна.
Извинявам се за дългия пост както и затова че вероятно вече ставам нахална
Благодаря предварително Simple Smile

# 1 225
  • Мнения: 19
 Не се извинявай, щом питаш, значи имаш нужда. За съжаление аз не мога да ти бъда особено полезна и да ти препоръчам кожен лекар. Най -добрите онколози са в онкологията, но за конкретни имена очаквай утре като се включат по-компетентните  "мами".  Успех!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Praynig

# 1 226
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

... можете ли да ми препоръчате добър кожен лекар без значение дали работи с ЗК .

.... към кой онколог да се обърна...


За кожен лекар - д-р Веселина Йорданова - работи с Касата, приема в кожния кабинет на Онкологията, както и в МЦ "Хипократ", ето телефона, ако решиш да си запишеш час за преглед: 940976

Относно хирург - онколог - горещо препоръчвам д-р Ваня Балева, частен прием на тел.65 35 27 , кабинетът се намира на ул."Костаки Пеев" № 5. Приема и "Медлайн клиник", както и в МЦ "Христианска грижа", където е и управител.

# 1 227
  • Мнения: 521
здравейте много благодаря за отговора записах си час при д-р Йорданова за другата седмица МЦ Хипократ е на бул. България 61 нали така
или поне този адрес ми излиза в гугъл Simple Smile
 а за онколога др Ваня Балева също ще си запиша час но първо ми трябва нова снимка на ръката
това номера в кабинета и ли е или на някои от клиниките в които също приема?
естествено личния няма направления сега Simple Smile
досега за толкова години съм му поискала едва 2 направления и пак няма Simple Smile
отново много благодаря

# 1 228
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
здравейте много благодаря за отговора записах си час при д-р Йорданова за другата седмица МЦ Хипократ е на бул. България 61 нали така
.....

Да, до спирката на хотел Санкт Петербург се намира.


...
 а за онколога др Ваня Балева също ще си запиша час но първо ми трябва нова снимка на ръката
това номера в кабинета и ли е или на някои от клиниките в които също приема?...

Тел. е в кабинета на "Костаки Пеев", имах и мобилен, но съм го забутала някъде. Ако го намеря, ще ти го пратя, въпреки че трудно може да бъде открита на него.
Аз специално я причаквах сутрин към 8ч. пред хирургията в онкологията. Така ми беше най - сигурно, че ще я срещна. Още първия път като се свързах с нея ме повика направо в болницата и от тогава там я намирах.

# 1 229
  • Пловдив
  • Мнения: 394
032653527 - това е телефона в кабинета на Костаки Пеев. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт