Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 433 830
  • 11 538
  •   4
Отговори
# 2 580
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Момичета, моля за телефон или адрес на д-р Крушков. Не мога да открия никъде, ще съм безкрайно благодарна, ако някой може да помогне.
Възрастният Крушков с илачите за колики ли?
Да, точно той!

0887 744 597

# 2 581
  • Мнения: 4 122
трябва ми съдов хирург, намерих само отзиви за д-р яни захариев
в дкц-то на хирургиите били най-добрите, но как да разбера точно при кой да отида, като не записват часове, и не могат да ми кажат кой е на смяна

# 2 582
  • Мнения: 1 884
трябва ми съдов хирург, намерих само отзиви за д-р яни захариев
в дкц-то на хирургиите били най-добрите, но как да разбера точно при кой да отида, като не записват часове, и не могат да ми кажат кой е на смяна

Съдови хирузи има и в "Св.Каридат" в Кичука Peace

# 2 583
  • Мнения: X
Търся читав ревматолог.Не държа да работи със ЗК/но ако работи,ще е добре/.

# 2 584
  • Мнения: 4 122
Цитат на: me4koni
Съдови хирузи има и в "Св.Каридат" в Кичука Peace
бихте ли препоръчали някой от каридат-имате ли лични впечатления дали са добри

# 2 585
  • Пловдив
  • Мнения: 272
трябва ми съдов хирург, намерих само отзиви за д-р яни захариев
в дкц-то на хирургиите били най-добрите, но как да разбера точно при кой да отида, като не записват часове, и не могат да ми кажат кой е на смяна
Както са ти писали в св. Каридат има съдови хирурзи, аз ходих там с направление при д-р Бъчваров и д-р Плачков. На мен ми препоръчаха д-р Бъчваров, но в кабинета в които преглеждат се сменят непрекъснато и затова 2рия път попаднах на д-р Плачков. Завеждащ отделението съдова хирургия е д-р Сакакушев, но при него прегледа е 50 лв. , така ми казаха на мен когато звънях по телефона.
МБАЛ "Света Каридад"
Отделение по съдова хирургия
Адрес: бул."Никола Вапцаров" 23А
Телефон: (032) 396 900
Д-р Георги Сакакушев
Мобилен: 0884 577 455
Д-р Иван Бъчваров
Мобилен: 0888 341 375
Д-р Александър Плачков
Мобилен: 0886 631 650
Д-р Георги Атанасов
Мобилен: 0899 638 687

# 2 586
  • Мнения: 4 122
благодаря
записах си час за утре-казаха че ще е д-р плачков
mimata14 ,  доволна ли остана от лекарите

# 2 587
  • Пловдив
  • Мнения: 272
благодаря
записах си час за утре-казаха че ще е д-р плачков
mimata14 ,  доволна ли остана от лекарите
Аз ходих за разширени вени , доволна съм да , но това което ми направи впечатление е че и двмата искаха да ме опрерират(аз знам че са за операция), но д-р Бъчваров каза единия вид операция е с цена 300лв, другия с цена 1000лв., а д-р Плачков каза 400лв. и др. вид 1000лв.  Grinning

# 2 588
  • Мнения: 1 053
Търся читав ревматолог.Не държа да работи със ЗК/но ако работи,ще е добре/.

Аз съм доволна от Д-р Сапунджиев,работи със Здравната каса в Пълмед  Peace

# 2 589
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Търся читав ревматолог.Не държа да работи със ЗК/но ако работи,ще е добре/.
доц. Панчовска работи в Хипократ, по здравна каса, но с часовете при нея е трудно, всичко е заето и се чака по 2 седмици.

# 2 590
  • Мнения: 4 122
Цитат на: mimata14
Аз ходих за разширени вени , доволна съм да , но това което ми направи впечатление е че и двмата искаха да ме опрерират(аз знам че са за операция), но д-р Бъчваров каза единия вид операция е с цена 300лв, другия с цена 1000лв., а д-р Плачков каза 400лв. и др. вид 1000лв.  Grinning
Какви са тези цени. Интересно защо плащаме здравни осигуровки. Нашето е по-сериозно , съмнения за тромбофлебид, затова ми се щеше някой наистина добър- и затова се чудех хирургиите или каридад

# 2 591
  • Мнения: X


Аз съм доволна от Д-р Сапунджиев,работи със Здравната каса в Пълмед  Peace
Благодаря!  bouquet
доц. Панчовска работи в Хипократ, по здравна каса, но с часовете при нея е трудно, всичко е заето и се чака по 2 седмици.
И на теб  bouquet,но точно нея искам да сменя.....
Търся някой който наистина да търси проблема,не да слага прибързано диагнози и да изписва лечение,което да настоява да се провежда,въпреки,че няма никакъв положителен ефект/да не кажа,направо обратен на търсения/.В тази връзка-да питам дали някой има впечатления от д-р Юлий Спасов в ДКЦ 5 или  д-р Горанов от ДКЦ 1/понеже тези двамата са единствените със свободни часове тази седмица/?

# 2 592
  • Мнения: 1 269
..В тази връзка-да питам дали някой има впечатления от д-р Юлий Спасов в ДКЦ 5 или  д-р Горанов от ДКЦ 1/понеже тези двамата са единствените със свободни часове тази седмица/?
За Юлий Спасов само най-доброто мога да кажа! Страхотен лекар, много скромен човек, с това си обяснявам свободните часове за него.  Hug

# 2 593
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937


Аз съм доволна от Д-р Сапунджиев,работи със Здравната каса в Пълмед  Peace
Благодаря!  bouquet
доц. Панчовска работи в Хипократ, по здравна каса, но с часовете при нея е трудно, всичко е заето и се чака по 2 седмици.
И на теб  bouquet,но точно нея искам да сменя.....
Търся някой който наистина да търси проблема,не да слага прибързано диагнози и да изписва лечение,което да настоява да се провежда,въпреки,че няма никакъв положителен ефект/да не кажа,направо обратен на търсения/.В тази връзка-да питам дали някой има впечатления от д-р Юлий Спасов в ДКЦ 5 или  д-р Горанов от ДКЦ 1/понеже тези двамата са единствените със свободни часове тази седмица/?

Здравей,аз съм водил мои приятели при д-р Спасов и са оставали доволни от отношението му като лекар и от лечението - просто нещата при тях се развиха в добра посока с подобрение и дълготрайна ремисия.Д-р Спасов е добър лекар,тих и скромен като човек и обяснява доста добре и отделя нужното време на пациента си.В момента работи в ДКЦ 5 - Тракия и в Болница Еврохоспитал на Коматевско Шосе,може и другаде да работи не знам.Д-р Иван Горанов също е добър лекар - работи в ДКЦ 1 и Ревматологично отделение на Мбал Пловдив - Окръжна болница.
Като цяло повече са ми наблюденията за д-р Спасов - работещ с здравна каса както за доболнична помощ,така и за болнична.
Д-р Горанов работи също с Нзок за доболнична и болнична помощ.
Желая ти успех!

# 2 594
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Цитат на: me4koni
Съдови хирузи има и в "Св.Каридат" в Кичука Peace
бихте ли препоръчали някой от каридат-имате ли лични впечатления дали са добри
Глас за Хирургиите на Умбал Пловдив,нямам наблюдения за Мбал Каридад.Съдови хирурзи може би има и в Мбал Пловдив - окръжна болница.

Общи условия

Активация на акаунт