Желаещи за boot camp в Бургас ?!

  • 4 597
  • 63
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета,от месец май започвам да провеждам boot camp( тренировки на открито в Бургас).За всички,които искат да се включат и обичат да стават рано и да тренират навън това е една добра възможност за бързо влизане във форма за лятото.Буут кемп е високо интензивна тренирока,която е абсолютно различна и разнообразна от всички тренировки провеждани във фитнес залите.Ако проявявате интерес можем да коментираме. Sunglasses Grinning
Вие сте ! Grinning

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не мога да повярвам,че никой не проявява интерес. Sad

# 2
  • Мнения: 415
Дай малко повече инфо - час , място времетраене и т.н.

# 3
  • Мнения: 164
Здравей, и аз искам повече информация - какво представлява тренировката горе-долу, къде ще се провеждат, в колко часа и разни такива общи неща  Wink

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Така радвам се,че  все пак някой прояви интерес. Grinning
Какво е буут кемп?
Буут кемп е високоинтензивна тренировка за хора,които искат да повишат своята физическа активност.За хора,които искат да влязат бързо във форма за летните месеци.Увеличава и подобрява всички физически показатели като сила,издръжливост,гъвкавост,бързина и координация.
Тренирането е в група,което ги прави интересни и забавни.Всяка една от 12-те тренировки в месеца ще бъде различна.Всяка тренировка включва различни компоненти, ето някои от тях:
тичане, спринтове (заедно с групата и индивидуално), изкачване на стълби, трениране по наклон, лицеви опори, мостове, коремни преси, подскоци, атаки, специални игри.

Тренировките се провеждат винаги навън,специално при нас теренът е доста разнообразен за тренировки по буут кемп.Ще се провеждат в морската градина.Винаги сутрин най-вероятно от 7 часа.3 пъти седмично.Една тренировка е около час и половина. Grinning

В България все още буут кемп не е толкова популярна тренировъчна система,но в Щатите както и в много държави от Западна Европа буут кемп е доста разпространен.

Хубавото е,че денят ви остава свободен .И вложената енергия рано сутрин ви зарежда с положително настроение за целият ден. Grinning

# 5
  • Мнения: 164
kloie, супер е като идея, но за съжаление няма да мога да се включа за сега  Sad. Няма кой д гледа децата толкова рано, а и мисля, че все още не съм подготвена за такава физическа активност. Пожелавам ти успех   bouquet Ще ти пиша на лични след време, ако се реша да опитам.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
viv-miv за да се включиш в буут кемп не ти е необходимо да си подготвена физически.В крайна сметка това е нашата цел.Тренировките са съобразени с нивото на трениращите като
се има  предвид ,че в буут кемп има прогресии.
Друг е въпросът за това,че няма кой да гледа дечицата.Но това според мен е най-подходящият час за тренорвки навън в летните жеги. Grinning
На теб ти благодаря за проявеният интерес и те каня на една промо тренировка в средата на месец април тя ще бъде в подходящ час(не толкова рано сутрин  Wink) за да се запознаеш с естеството на тренировъчната програма от близо. Peace
Иначе сериозните тренировки ще започнат от месец май и ще продължат надявам се до края на лятото.
Надявам се като морски град да можем да въведем нещо различно и приятно за да разнообразим тренировъчните си програми. Grinning

# 7
  • Мнения: 97
Идеята е много интересна, жалко че не съм чула във Варна някой да организира нещо подобно. С удоволствие бих се включила въпреки годините си.

# 8
  • Мнения: 145
От кога започва и каква е цената ?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ще поканя всички ,които проявяват интерес на промо тренировката.За нея ще пиша когато се уточни точно кога ще е .Който иска ще може да заповяда да потренира навън,най вероятно ще бъде през уикенда в подходящ час за всички около 9-10 часа.Тя е безплатна.На който му допадне ще коментираме и точно как ще продължим. Peace

vessit до калкото съм запозната единствено в София се провежда буут кемп за сега от Спайдър спорт.Дано някой направи и във Варна ако обичаш предизвикателства и разнообразие ще ти хареса. Hug
А за годинките това е излишно да споменаваш, сега съм инструктор в зала ако ти кажа,че хора на средна възраст са физически много по издръжливи и упорити от младите жени и момичета. Wink Всичко е въпрос на желание и хъс. Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Я да си побуутна темичката малко. Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 380
Супер, браво за инициативата! Ще следя темата за промо тренировката.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Супер, браво за инициативата! Ще следя темата за промо тренировката.

оппа,спечелих още един ентусиаст  Wink   Peace Hug


Няма да изоставя темичката ще продължавам да ви надъхвам. Wink

# 13
  • Мнения: 229
Аз съм първа! С удоволствие ще посещавам тренировките , особено в събота и неделя. Ще чакам отн теб подробности около провеждането и всичко останало. Hug

# 14
  • Мнения: 229
Свирнах на три- четири дружки.Имаш групичка от мен.

Общи условия

Активация на акаунт