Пръстен...

  • 3 708
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Някой знае ли, на какъв принцип "работят" пръстените, които си сменят цвета, уж според настроението? Whistling
Според топлината ли си променят цвета или? newsm78
Къде се продават такива? И кой цвят на какво отговаря? Mr. Green Предполагам всички са на един принцип, дори да са различни видове..

# 1
  • Мнения: 2 714

 Аз не          знам,за първи път чувам за такъв пръстен затова ще следя да разбера повече

# 2
  • Мнения: 13 621
A имах такова колие, но за пръстен не знаех, че има. В google би трябвало да намериш на какво се дължи промяната в цветовете, аз преди знаех, но абсолютно не мога да се сетя сега Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 229
Хах, аз мислех, че всички ги знаят - поне преди няколко години бяха много популярни, но никога не съм имала. Simple Smile
Те са като халки и когато ги оставиш някъде, са в преливащи се цветове, като има различни гами - по-синкави, зеленикави и т.н.
А като си ги сложиш на пръста, придобиват различен цвят, уж според настроението. Помня, че на една приятелка все седеше черен, но като си го сложех аз, ставаше ярко син. Laughing

Предполагам, че би трябвало да ги има в по-обикновените магазинчета за дрънкулки, но не съм виждала. newsm78

В google на "пръстен настроение" нищо не ми излиза, но може да пробвам на английски - все пак ако някой знае нещо повече, да пише! Grinning

# 4
  • Мнения: 13 621
Намерих, че се променя цвета заради телесната температура. Като си в стрес или те е страх...и тн. Като си в добро насроение тялото ставало по-топло и обратно!

# 5
  • Мнения: 2 229
 Hug

И аз това прочетох, а номерът ставал, заради thermotropic liquid crystals, които са в пръстена, под някакво стъкълце и цветът се променя, според температурата.

    * violet blue - happy, romantic
    * blue - calm, relaxed
    * green - average, not much going on with you
    * yellow/amber - tense, excited
    * brown/gray - nervous, anxious
    * black - cold temperature or damaged ring

Сега ако някой каже къде продават такива. newsm78

# 6
  • Мнения: 4 095
Мисля, че за това става въпрос - , ето и малко инфо - http://en.wikipedia.org/wiki/Mood_ring Peace

# 7
  • Мнения: 13 621
Аз колието го бях купила в Германия преди много години (тогава беше доста актуално), тука не съм виждала, но може да има на Шишман (там нали има няколко магазинчета за бижута, които си правиш сам)

# 8
  • Мнения: 1 885
Подариха ми такъв преди няколко години.
Беше купен от няква сергия на СУ или на Орлов мост... нещо такова.

Общи условия

Активация на акаунт