cvetna snimka

  • 1 621
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
mili momi4eta,iskam na vsi4ki,koito ste tuk da vdaxna malko nadejda.Az dnes praix cvetna snimka,ima6e leka,no ponosima bolka,tarpimo e,use6taneto e vse edno,4e 6te ti idva menzisa.rezultatite sa mn dobri i dvete mi trabi sa proxodimi.Iskam da pojelaia kasmet na vsi4ki,koito gi o4akva da minat prez tova dobri rezultati,stiskam palci.sega 6te se nadiavam da imam kasmet i da moga da stana mama.no vapreki vsi4ko imam edin problem,kazaxa mi,4e imam umalena matka,molia vi se ako niakoia ot vas znae kakvo ozna4ava tova da mi pi6e,za6toto mai tova e lo6o,ypla6ena sam,tova pre4i li na zabremeniavane i iznosvane.

# 1
  • Мнения: 851
аз не мога да ти помогна, защото не съм се срещала с твоите притеснения, но за да се обърнат към теб момичетата моя съвете е първо да пишеш на кирилица - така ще е по-лесно за всички и освен това има теме вече за "цветната снимка". Там е вероятно да намериш повече помощ за твоя въпрос, няма смисъл да се дублират темите
Успех

# 2
  • Мнения: 8
iskam da vi razkaja moiata istoria i ako ima niakoi kato men neka mi pi6e  :lol:ve4e sedem godini nemoga da zabremeneia hodih da mi napraviat cvetna snimka ot tam rezultatite biaha 4e ednata mi tryba e zapu6ena a drugata po rojdenie otivala na gluho miasto  Sad ne sym hodila na nikakvo le4enie  i ne6te6 li ve4e sym bremenna po4ti v tretia mesec zanesoh si snimkata na doktora da ia vidi i toi kaza 4e trybite mi sa dobre prosto bili mnogo tynki  i vse pak za men si ostava zagatka

# 3
  • Мнения: 4
iskam da vi razkaja moiata istoria i ako ima niakoi kato men neka mi pi6e  :lol:ve4e sedem godini nemoga da zabremeneia hodih da mi napraviat cvetna snimka ot tam rezultatite biaha 4e ednata mi tryba e zapu6ena a drugata po rojdenie otivala na gluho miasto  Sad ne sym hodila na nikakvo le4enie  i ne6te6 li ve4e sym bremenna po4ti v tretia mesec zanesoh si snimkata na doktora da ia vidi i toi kaza 4e trybite mi sa dobre prosto bili mnogo tynki  i vse pak za men si ostava zagatka
               Здравей  Maia,честито за бременноста пожелавам ти успешна и безпроблемна  бременност  newsm30    .Много често при проблем на трабите след като се направи снимка се разширявят  и е възможно да се забремене още същия месец.Но за съжаление при мен не може така да стане,на мен и двете ми траби са запушени правила съм две сники и лапароскопия,предстой ми трета снимка утре в клиника Малинов.Дано там да имам успех и дай-Боже и аз скоро да си радвам  на EFP              

# 4
  • София
  • Мнения: 35 811
Пишете на Кирилица, моля

# 5
  • Мнения: 8
ами аз си правих снимката 2004 и чак сега забременях много странно и доктора при който ходя и той неможе да ми обясни нали съм със запушени тръби,,,,,,,,,,,,,,,,, може би всичко е на психична основа не мисли за това знам,че е много трудно аз например това ми беше фикс идея докато не си купихме къща и нали знаеш ново жилище мислиш за обзавеждане за туй унуй и така се случи нанесохме се и хоп бременна след толкова време  Simple Smileне губи надежда вярвам ,че и теб ще навести щъркела

# 6
  • София
  • Мнения: 716
здравейте,

аз също преди 4-ри години правих първата снимка - всичко беше ок, 4 месеца по-късно забременях ( една стимулация), опитите за второто обаче се проточиха вече година и половина и втората снимка показа следното - контрастното вещество преминава през ограничени пространства ? Утре съм на лекар при моята си докторка,  но да питам и вас дали имате подобен случай?  .....Знам че ще провеждам лечение, но ....все пак ми се ще да питам и вас  Hug

използвам тази тема, а не старата - извинявам се на модераторите....

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета направиха ми снимката  и резултата е дясна запушена лява отпушена,вече незнам какво да правя  до сега бяха запушени а сега едната отпушена  newsm78.Но на 19.10.09 съм на преглед ,защото неможах да се видя с лекаря когато ми я правиха,не ми я прави той а лекарката която работи със него.

Общи условия

Активация на акаунт