Достатачно ли са увеселителните заведения за децата във Варна

  • 468
  • 1
  •   1
Отговори
Достатачно ли са увеселителните заведения за децата във Варна На по-вечето места кадето съм ходил е доста скучно и еднообразно Интересува ме мнението на другите относно забавленията за деца в морската столича. Варна е готин град там посетих с детето Детския кът и в интерес на истината останах приятно изненадан. Детето се радваше истински и прекара добре по всички тези люлки и играчки Но нали сам си българче се нещо още ми се иска. Мисля че люлките и атракционите като цяло не са достатачни. Ех защо си нямаме нещо като Дисниленд. Детският кът във Варна може да прибави още различни неща и ще стане супер а и тази ледена пързалка за през зимата не е лоша идея. Варненци май не карат много кънки или просто незнаят какво има в града. Честно разрових нета и намерих доста информация например отде да знам че Детски кът Варна си имал сайт и то доста сносен с много снимки и информация, игри и кво ли не още detskikat.com. Бих серадвал ако имаше по-вече места като Детският кът Ако някой знае подобни да пише или да даде мнение Децата ни все пак са най-важни и тая тема трябва да се развива. Правим какви ли не сгради дето се чудиш после кво е това.... Благодаря предварително за коментарите. Ако в спора се ражда истината то тогава съм уцелил мястото.

# 1
  • Мнения: 2 123
Mай не й е тука мястото на темата!Иначе си има достатъчно занимания за децата на Варна Peace

Общи условия

Активация на акаунт