Кодово име Травълър

  • 2 430
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 438

Има ли и други фенове на този сериал?Аз гледах 1-2 серийки,много ми хареса,но е в неудобно за мен време.
Търсих да го дръпна,но в Арената не го намирам.
Разбрах,яе е 8 сесерйки,но незнам дали има и други сезони.
Ще търся инфо,докато се събират фенове  Grinning

------------------
Бърз преглед и разбрах,че сезона е само един,а епизодите са 9.

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 15:51 от Грозното пате

# 1
  • Под шестте тепета
  • Мнения: 38
Аз също съм приятно изненадана от филмчето. Успява да ме държи в напрежение, което рядко се случва. Целият сезон е качен в Замунда - със субтитри.

# 2
  • Мнения: 11
И на ме ми харесва Shocked филмчето

# 3
  • Мнения: 6 438
О,имало фенове. Grinning

# 4
Има как да няма.  Simple Smile
 За жалост продуцентите не продължиха филма, а имаше голям потенциал.
А и финала е уникален и още повече ме е яд, че няма друг сезон.   Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 187
Няма да се редя да го гледам тогава  Crossing Arms, още ме е яд за "Нашествие"  Tired.

# 6
  • Мнения: 5 207
Епизодите е трябвало да са 18, но поради нисък рейтинг телевизия ABC ги намаля до 8.
В понеделник е последният епизод. Лошото е че ще завърши до никъде - с отворен край.

# 7
  • Мнения: 7 081
Аз също съм фенка и много ми хареса сериалчето още първия път, като го пуснаха по Нова. И не мога да разбера защо е с нисък рейтинг, много е динамично, с интересен сюжет и герои, като се сетя колко други тъпи сериали имат по няколко сезона  Close
Снощтата серия как завърши, последно гледах като Уил Травълър го преби оня татуирания и после съм заспала.

# 8
  • Мнения: 2 037
Епизодите е трябвало да са 18, но поради нисък рейтинг телевизия ABC ги намаля до 8.
В понеделник е последният епизод. Лошото е че ще завърши до никъде - с отворен край.

А и финала е уникален и още повече ме е яд, че няма друг сезон.   Crossing Arms
Тук намирам противоречие, силно се надявам сериалът да завърши с някакъв край. По възможност щастлив, нали така. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 037
Под какво име го намерихте в Замунда, че нещо не ми се получават нещата? Благодаря! Hug

# 10
  • Мнения: 6 438
Под какво име го намерихте в Замунда, че нещо не ми се получават нещата? Благодаря! Hug
Traveler ,трябва да е. Peace

# 11
  • Мнения: 2 037
Не е. Пробвах на БГ, на английски, с едно "L", с две, пак не става.

# 12
  • Под шестте тепета
  • Мнения: 38
"Traveler" в секция "Торенти".

# 13
  • Мнения: 2 037
Благодаря ти, много съм на "Вие" със свалянето...  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 207
Тук намирам противоречие, силно се надявам сериалът да завърши с някакъв край. По възможност щастлив, нали така. Simple Smile

Е, завърши ли с някакъв край?
Направо се изложиха. Като знаеш, че няма да има повече епизоди, завърши историята поне!
Тъпа работа.

Все пак ето отговори на някои отворени въпроси.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 00:36 от guess who

Общи условия

Активация на акаунт