Някой ползвал ли е козметика LR Health & Beauty Systems

  • 19 970
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Моя позната ми предлага козметика на LR Health & Beauty Systems но името нищо не ми говори Моля ако някой има лични впечатления да сподели защото цената им не е много ниска и не ми се дават пари за боклуци

# 1
  • Мнения: 25
да аз я ползвам и сам доволна за  бебчо сам взела един крем за защита от раздразнения и е идеален.А аз ползвам powerlift но отскоро.  Peace

# 2
  • Мнения: 257
И аз ползвам Powerlift и определено съм доволна. Много е малка опаковката обаче и вечер ползвам крема им Алое с прополис. Засега съм доста впечатлена (след Есте от Ягодка производство 2004 г.!!! и големи белещи се петна по бузите  Cry)

# 3
  • Мнения: 4 566
на мен най ми харесват парфюмите , и продуктите с алое
имам едно шишенце супер икономично върви позвам го за всякакви наранявания и за хрема  направо е чудотворно
сега ще пробвам кремовете и шампоан и ще пиша дали са ми харесали

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 16:00 от yasmina

# 4
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Simple Smile пълен провал  Joy

# 5
  • Мнения: 4 566
какво искаш да кажеш

# 6
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Искам да кажа че са поредния боклук на пазара #2gunfire

# 7
  • Мнения: 7
Ползвам много неща - серията с алое, паста за зъби, шампоан. Крем за лице Нано Голд - страхотен е /преди ползвах Лореал/. Парфюм Ирис Бербен - страшно икономичен и траен.
Pepelliashka ти какво си ползвала от продуктите им???

# 8
  • София
  • Мнения: 985
В момента ползвам крем за очи и дневен крем от Алое серията. Доволна съм като цяло, но за тези пари може да се купи и по-добро.

# 9
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Аз съм ползвала серията алое, микросилвър, червилата, спиралите, парфюмите и мога да твърдя че не са на ниво.....за втори път ми дават продукт с изтекъл срок на годност, въпреки че твърдят че в продуктите им няма парабени - пълно е с такива...лошо много лошо ....и държа да отбележа че съм дистрибутор а повечето такива лъжат...

# 10
  • Мнения: 0
Аз ги ползвам от скоро, взех си едно кремче  от силвер серията и с две намазвания лицето ми се изчисти от всякакви пъпки и петна . Друга информация нямам, но доста мои познати ползват и са доволни. Ще видим  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 930
а като цени как са newsm78

# 12
  • Мнения: 823
и аз съм дистрибутор и не съм доволна от продуктите

# 13
  • Мнения: 0
аз ги купувам на дистрибуторски цени, тъй като моя позната се занимава с това и смятам че цените им в този вариант са доста прилични, за един хубав крем 20 лв са си съвсем добре, но пък ако ги купуваш на недиструбиторски цени идва малко скъпичко.

# 14
  Stop  Само за уточнение ... в системата на LR няма дистрибутори !!!
И ако някой се представя за такъв - просто не е разбрал смисъла и идеята, която поддържа тази компания от 1985 г до сега !  Peace
От края на 2008 се информирам по темата за LR и вече съм посъбрал доста статии, резултати от изследвания и мнения на дерматолози ...
Накратко - за първи път попадам на толкова качествени продукти със такива престижни сертификати за произход и качество ...
Относно трайността на продуктите - ако Ви го доставят с изтекъл срок на годност - звъните на инфо-телефона, изпращат Ви куриер да вземе "дефектния" продукт и след няколко дни Ви носят нов продукт със съответния актуален срок на годност ...
Само един път ми се наложи да ги пробвам и то за продукт с нарушена картонена опаковка, но понеже го бях поръчал за подарък - не вървеше да го поднеса в този вид ...
Та дойдоха, взеха го, извиниха се за притеснението и след няколко дни ми донесоха нова, лъскава кутия със съоветното съдържание ...
Немска им работа - държат си на качеството ... И ако има някакви проблеми, обикновено се създава в БГ или в Гърция, тъй като за сега от там идват всички LR продукти за България ...
И така - който търси поводи за недоволство и мърморене - да си намери друга компания - LR-ци са коректни до последния цент ...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт