Количка ABC design 3-TEC

  • 14 921
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте мами, скоро ще се наложи да купувам нова количка и се питам дали някоя от вас има ABC design 3-TEC
http://www.abc-design.de/produkte/dreiradwagen/3-tec.html
Ако някой притежава тая красота, моля нека напише две-три думи за нея.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
А защо не погледнеш в "на пазара", там има доста теми за количките.
Иначе аз харесвам фирмата АВС Дизайн, защото сме изгледали малката с такава количка и кошара, разбира се доста по-стар модел от това което ти мислиш да вземеш.

# 2
  • Мнения: 67
една приятелка притежаваше "тази красота" и се чудеше как да се отърве от нея,да не говорим че на всичкото отгоре според мен не е и красота,но избора си е твой Wink Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 109
Не те съветвам да си купуваш триколка..неудобни са...а и чак ^красота^,не мисля,че е. За тези пари можеш да си купиш нещо по-добро.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 262
Аз харесвам АБЦ Дизайн, но не понасям доставчика им в България.
Поръчала съм нови гуми за моята колика (Родео), тъй като се скъсаха?!, но чакам да ми ги доставят вече 3,5 месеца!!!!
Така че не гледай само количката като такава, ами и потенциалния сервиз след това.

# 6
  • Мнения: 9
Аз също имам такава количка . Купихме я понеже ни хареса страшно много, удобна е и компактна в сгънато положение. Много е маневрена , което си е важно в тези градски условия.

# 7
  • Мнения: 18
Здравейте, ние също сме с тази количка купихме я преди осем месеца, маневрена е удобно е сгава се доста добре и я даржим в багажника на колата , ползвахме първо зимният кош сега летният имаме и кошница за кола(която се купува отделно) удобна е маневрена е хубава е , но не е лека !!!! не се заблуждавай  це не тежи Simple Smile иначе сме много доволни !

# 8
  • Мнения: 2
Аз също имам ABC, но модела е Rodeo. Кошовете са еднакви, много съм доволна, много е маневрена и удобна за бебето. Ако си решила да взимаш тази марка имай предвид, че всичко се купува отделно : чанта, чувалче за крака ...  На мен много ми харесват, но наистина вносителите им развалят цялата картинка!

# 9
  • Мнения: 0
И аз имам такава количка-много,много съм доволна.Много е маневрена,компактна и красива-формата е различна от всички останали.Ако сте решили д Peaceа си я купите няма да згрешите- 3 тек.

# 10
  • Мнения: 4
Ние също позваме 3 тек, аз съм много доволна, красива е, маневрена, компактна, здрава, качествена. Да не е от наи леките, но това се е предимство според мен (ако разбира се няма да я носиш на ръце вместо да я буташ). Аз ползвах коша за новородено и като кош за колата, та кошница 0-13 ми отпадна, побира се без проблем в багажника на колата - дори и при нали4ието на газова бутилка. Коша от 6+ мойе да се поставя и с лице към майката, което си е много важно в началато докато бебчо свикне. разбирасе когато детето проходи и аз се замислям за 2ра -  лятна коли4ка сгъване тип чадър, защото нямам място в колата от вси4ките игра4ки който малчо иска да вземаме на вън  Crazy. Не е удобна за смяна на памперс (2рия кош). Аз сега ако трябваше да си купувам количка бих взела  Boogabou BEE (това разбирасе си е лично мое мнение)!!! Успех с покупката.

# 11
  • Мнения: 67
Благодаря ви момичета, много ми помогнахте в избора. Аз така и така си я бях харесала и щях да рискувам при всички случаи, но все пак ми се искаше да чуя нещо добро за количката Laughing Peace

# 12
  • Мнения: 267
нека се възползвам от темата на авторката и да попитам притежателите на тази количка-как се поставя чадъра на количката,когато е с коша за новородено,ей от 3 месеца се мъча да го сложа и не стаава , нито за рамата,нито за коша,помагайте,че бебко се изпече  Praynig.Иначе на летния кош пасва изцяло  newsm78
иначе аз от количката съм много,ама мн доволана,не съжалгявам,че я купих,верно че е тежка,но на мен не ми се налага да я дигам,иначе е много маневрена  Peace

# 13
i na men mnogo mi xaresva tazi koli4ka tarsix q dosta vreme za6toto ne znaex markata i ne mojex da q namerq tyk v na6iq grad q vidqx v cvqt 6ampansko napravo e straxotna.samo ne moga da se na4udq za6to takiva ceni koli4kata dobre no mojeli edna 4anta da e 80 lv. tiq pak napravo se izlagat.to kato sloji6 4anta dostavka i drugite ne6ta to otivat 1000lv. az xaresax na cipolino edna pak s 3 kolela pak e straxotna s amortisiori s vsi6ko i s stol4e za kola izliza nqkade okolo 600lv ako iskate q razgledaite sa6to e dobra

Общи условия

Активация на акаунт