Бретон

  • 5 583
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 596
От 2-3 дни съм се зачудила дали да си подстрижа бретон, та се чудех знаете ли дали е на мода. Не че аз много се съобразявам с модата, но все пак да питам. Ще ми се да разнообразя нещо и се сетих за бретон. От много години съм без, та така. Казвайте  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 722
Първо - зависи дали ти отива - аз си бях направила един, обаче лицето ми е кръгло и хич не ми ходеше. Иначе знам, че в момента са на моди кривите бретони - ако можеш да си го представиш - от едната страна тръгва почти отгоре, а от другата косата е дълга.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
хех,аз не бих посмяла да си направя такъв крив бретон:)))
Аз миналата година си бях направила че много исках разнообразие,и се спрях пак на същия вариант-Бретон:)
Но имай предвид че е по трудно за подръжка,което разбира се си завиви и от типа коса.Аз чаках с нетарпение да израсне.Но определено има голяма промяна в човека.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 747
Не знам до колко е модно в момента Simple Smile
Аз рядко си правя бретон ... ако го правя, режа сама на мокро и после трябва да вдигам с гел ... на една страна. Иначе си имам една зъвъртулка (мама едно време казваше "оставила съм те аз пред 'Плодзеленчука', излизам и гледам една крава те лиже") Simple Smile Та при мен рядко може да се види прическа с бретон. като ученичка имах крив бретон ... ама тогаз бях много рошава в главата Simple Smile

Трябва да видиш дали ти отива, как ти седи и т.н.

# 4
  • Мнения: 1 616
Бретонът определено придава доста екзотичен вид на лицето, но трябва да се прецени дали е подходящ за косата и формата на лицето. "Кривите" бретони определено не са ми по вкуса, нито пък тези, които са много къси (1-2 см).

# 5
  • Мнения: 2 596
Оф, крив или много къс бретон  Naughty никога няма да си направя.
Ами, вижда се (до колкоко може де) от снимката, че съм с леко одължено лице, а не с кръгло. Сега съм слаба и са ми очертани скулите, нямам бузи. Преди съм била често с бретон и всички казваха, че ми отива, но да, за поддръжката, вярно, че е по-трудно или по-точно иска си време и за него. Но пък мъжа ми, все искаше да съм без бретон, та затова все си го дързах дълъг. Но сега може да го навия на тази промяна или просто да го изненадам. Абе, ще режа, пък после ще ви се покажа, но това ще е след 20-ти на път за морето, тогава ще има подстрижка.
Е, мерси момичета.
Но темата не се е изчерпала още де, може да си пишете.

Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 16:40 от Bisi

# 6
  • Мнения: 1 616
Биси, виждам, че си от Пловдив- няма ли там магазини за перуки? Ако има, можеш да пробваш някоя с бретон, та да видиш как ще изглеждаш! Аз съм със същия проблем като теб- искам бретон, ама мъжът ми се сърди...Sad Някой ден може и да го навия, но със сигурност няма да си позволя някоя от модерните екстравагантности! Naughty

# 7
  • Мнения: 2 596
Брех тия мъже, `що така харесват без бретон, не знам  newsm78. Перуки има, но не ми се ходи да меря. Абе направо ще режа, пък после ако нещо не издържа с поддръжката, ще го пускам пак, тя бързо расте  Wink
Ще взема да си сменя снимката с някоя дето по се виждам.

Последна редакция: пн, 08 авг 2005, 16:53 от Bisi

# 8
  • Мнения: 5 299
И аз съм се зачудила за същоото ,понеже много обичам да експериментирам с косата си(горката),но като се сетя колко години го чаках да порасне newsm78

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вържи си косата на опашка, преметни я отпред и разпери (стана като инструкция за излитане на паун). Ето ти бретон!  Hug

# 10
  • Мнения: 7 186
И аз не се кефя на къси бретони. Модерно, немодерно ти гледай какво ти отива. Пък можеш по някакъв друг начин да си подстрижеш косата за разнообразие, не е нужно да си режеш бретона. По принцип късия бретон иска и повече поддръжка Confused. Можеш да отидеш в някой салон и да се видиш на компютър как ще ти стои- поне да няма изненади после. Wink Или пробвай с перука, както казаха по- горе.

# 11
  • Мнения: 2 596
Ей, ама че сте, разубедихте ме.  Rolling Eyes Ами сега  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 539
Аз пък винаги почти съм била с бретон и имах голям мерак да го пусна да израсте Party Ей направо брадясах докато го изчакам, но сега като чета тази тема ме обхваща една носталгия и като нищо пак ще взема ножицата Joy Joy

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
На мен ми се видя много привлекателна идеята за крив бретон.
Някой ще пусне ли снимка преди да съм се окепазила с ножицата?  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 205
Една позната е с такъв и трябва да ви кажа, че е страхотен. Много й отива, тя също е слаба и леко удължено лице. Като първоначална идея и на мен не ми хареса, но когато видях резултата  newsm10 . Трябва да внимаваш фризьорката да не оплеска нещо че ... лошо

Общи условия

Активация на акаунт