Имате ли фризер и къде стои?

  • 2 574
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 871
По много причини сме решили да си купим отделен фризер. Обаче нямаме идея къде да го сложим. Кухнята ни е малка и няма място. Вариантите са в някоя от стаите или на балкон. Обаче мисля, че на балкон не е хубаво заради нагряване  Thinking. В стаите сме на паркет - ако протече става лошо.
Затова търся идеи от опит - имате ли такова нещо удома?

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Нашият е комбиниран хладилник с фризер, точно поради липса на място и си стои в кухнята. Майка ми има отделен фризер и строи в коридора, в една ниша. Иначе няма значение къде ще го сложиш не се ползва нон-стоп като хладилника. Ако директно го напича не е добре, ако имате покрит или остъклен балкон или го сложете в коридора.

# 2
  • Мнения: 5 393
Имам фризер,  в кухнята. До сега не е протичал, стои върху дюшеме.

# 3
  • Мнения: 4 965
Вкъщи е комбиниран с хладилник за пестене на място.
Предстои да правим ремонт на затворения балкон и обмисляме там да сложим фризер, но мъжът ми се притеснява, заради условията (зимата не се отоплява, а лятото е много слънчево). Обмисляме го още.
Иначе, на вилата имаме фризер, който стои в трапезарията върху паркет и не сме имали проблем - даже преди 2 г. протече, но изсъхна без проблем (ама беше лятото).

# 4
  • Мнения: 3 830
Имаме фризер тип ракла , който стои на село в лятната къща. Не е протичал. Laughing

Не е добра идея да стои на балкона, освен ако няма сенник, който да го крие от слънцето.

# 5
  • Мнения: 743
Нашия стои в гаража,които побира и него и колата.Но аз го ползвам най-вече за зеленчуци,да си замразявам за през зимата,и си качвам по малко в къщи.Кухнята ми е  newsm78,сигурно 6-7 кв.м.,вътрешна,няма даже маса и столове,само готвя в нея и просто няма място.

# 6
  • Мнения: 8 999
А в мазето не става ли? Все пак там няма да държите храни, които да ползвате непрекъснато, а само като решиш точно какво ти е нужно, слизаш до мазето и си "пазаруваш". Аз поне бих сложила там фризер, ако имах. В момента хладилникът ни е комбиниран и си стои в кухнята. И не тече.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Имаме фризер тип ракла , който стои на село в лятната къща. .....

И нашия е тип ракала и стои в мазето, нямаме място в къщи  Rolling Eyes

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Гризачите (ако има такива) в мазето ще му разкажат играта.
Както и на балкона не е добра идеята. Студ, влага и директно слънце  Naughty

Иначе нямам такова чудо и нивгаш няма да имам. Толкоз ток гълта, че спокойно ще мога да си купувам каквото ми трябва... Магазините бликат от изобилие.
А и нямам селски снабдители Wink

# 9
  • Мнения: 5 593
Нашият фризер е на терасата,която е остъклена и е поставен в ъгъла ,където няма пряка слънчева светлина.До сега не съм имала проблеми.

# 10
  • Мнения: 4 187
Единият е комбиниран с хладилника, другият е само фризер, той е на вилата !

# 11
  • Мнения: 1 174
Аз имам същия проблем Shocked!Досега фризера стоеше в килер,но започнахме едно преустройство и няма да има място за него. В момента е изключен и е на остъклената тераса,временно.Не е добре да остане там понеже лятото е ад-много е топло. Мислехме да го сваляме в мазето,но Шани е писала,че гризачите ще му разкажат играта.Вече незнам newsm78!!!

# 12
  • Мнения: 311
Моят стои в пералното помещение ,но сме в къща Rolling Eyes.

# 13
  • Мнения: 497
Нашият стои в сервизна стая. Не я наричам дрешник, защото в нея освен гардероб,  държа шкафове, пералня, дъската за гладене и....фризера.

Общи условия

Активация на акаунт