Започнали са снимките на БГ- размяна на съпруги!

  • 17 896
  • 271
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 435
http://life.dir.bg/2009/03/14/news4133476.html

Учудвам се,че са намерили изобщо желаещи да участват.

# 1
Това ми е едно от любимите предавания по телевизията  Grinning Много смешно се получава от разликата в навиците и отношенията. Винаги е ужасно забавно, освен това се научават толкова много неща, за  които участниците май не са се замисляли преди да се окажат в новата ситуация. Аз дори мисля че ще има много заявки за участие. Първо, си по телевизията и ставаш ВИП автоматически, второ, ако някой е гледал чужбинските издания, то няма как да не забележи че действително една такава размяна си е голямо забавление  Laughing

# 2
  • Мнения: 267
Предполагам и него ще го побългарят,както стана с прелюбодейци(”Хванати в изневяра”),пълна промяна и други реалита.Дано се окажа лош пророк,но иначе ще гледам началото.

# 3
  • Мнения: 312
Ха, току-що видях рекламата по ТВ2. Mr. Green Доста се изненадах, че и това шоу, ще има български вариант. #Crazy

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 19:55 от batigol

# 4
  • Мнения: 77
А дали Здравко от ББ ще участва!  Whistling

# 5
  • Мнения: 2
Аз се радвам, че правят такова предаване в България. Дано е успешно. И да не почваме да го плюем преди да е заснето.

Здравко...  Joy

# 6
Аз се радвам, че правят такова предаване в България. Дано е успешно. И да не почваме да го плюем преди да е заснето.

Здравко...  Joy

Нали не считаш "побългаряване" за дума с негативно значение?  Joy Само ще вложат малко от националния характер и нрави, за подправка  Joy

# 7
  • Мнения: X
А,това ми е едно от любимите предавания Peace...с удоволствие ще гледам,даже плашех моичкия,че ще се запиша-да види ,че има и по-страшно от мен  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 835
А от кога ще започнат да излъчват предаването?

# 9
  • Мнения: 58
Този Здравко навсякъде се пъха, беше в Страх, сега нищо чудно пак да участва.
Той иска непрекъснато да е пред камера. Дано предаването да бъде интересно
и да прилича на американската версия. Лично на мен много ми харесва.
 newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 17 142
А от кога ще започнат да излъчват предаването?

Първи епизод ще се излъчи на 11 април. На 12 април ще има дискусионно студио.
Предаването е снимано и направено много добре, няма нищо общо с "побългаряването" на Прелюбодейци, където бяха взели актьори. Семействата са си съвсем реални.
Гледайте го, ще ви хареса, ще има и какво да си говорим после Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Много се надявам да го направят както трябва. Любопитно ми е как ще изглежда в нашенски вариант.

# 12
  • у дома
  • Мнения: 965
И аз го гледах когато мога, коментирахме с познати, че ще в България няма такива откачалки, като в САЩ. И може би, организаторите трябва да търсят големи разлики в стандарта на живот, за да е по-интересно.
Имаше едни родители на една девойка, на 16 г. не можеше да пише, имаха коледна елха целогодишно и всеки ден подарък... Майката правеше всички домашни и после се хвалеше, че имала само 6-ци  ooooh! Така и не видях какво стана, останах в потрес просто... 

# 13
# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
И аз го гледах когато мога, коментирахме с познати, че ще в България няма такива откачалки, като в САЩ. И може би, организаторите трябва да търсят големи разлики в стандарта на живот, за да е по-интересно.
Имаше едни родители на една девойка, на 16 г. не можеше да пише, имаха коледна елха целогодишно и всеки ден подарък... Майката правеше всички домашни и после се хвалеше, че имала само 6-ци  ooooh! Така и не видях какво стана, останах в потрес просто... 
Това не беше ли момиченцето, което ходеше само на конкурси за красота. Ужасно беше направо.

Значи в събота пред екраните Wink

Общи условия

Активация на акаунт