Коремните преси - как, кога, имат ли ефект?

  • 3 878
  • 9
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет, проблема с корема е огромен, сигурно всички сте го забелязали. Не съм дебела, но се усещам че прекалявам с количествата изядена храна. И корема ми е много зле - изглежда подут, увиснал ... гадна работа. Миналото лято правих няколко месеца коремни преси всяка сутрин - стегнах мускулите, но ... кожата над тях остана. В един момент почна да ми се протърква опашката, почнах да слагам възглавница под дупето, обаче ... Почна да ми се секва кръста ... абе ... ни така, ни иначе ... Правя три вида преси - стандартни със запънати крака и повдигане, със едновременно свиване на краката и тялото и с повдигане на краката ...  Знаете ли дали има някакви специални постелки, с меко за дупетата ... или пък аз нещо не правя както трябва  newsm78

# 1
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Аз ги правя върху пътечка- и нямам проблем...Преди като ги правих върху килима- и на мен ми беше дискомфортно..Купих го от един спортен магазин в Мола- на фирма Енерджетикс Peace

# 2
  • Мнения: 2 126
Аз преди да стана каквато съм сега ooooh! бях маниак спортист-любител.Коремните преси бяха част от ежедневието ми,по 100-150 всеки божи ден без изключение в продължение на години съм правила.В началото почнаах на пода ама точно на опашката ми се получи рана,беше много гадно.Тогава почнах да си слагам едно прегънато одеалце точно под дупето и всичко беше наред,а след време съвсем привикнах и нямаше нужда от нищо под д-то.А и от коремните преси,нямах никакъв проблем с кожата на корема,изглеждаше мн добре.Ама тогава не бях раждала....Незнам защо при теб така се получава... Thinking

# 3
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Аз ги правя напоследък върху "килимчето" на детето /от тези на квадратите, шарените, дето се сглобяват като пъзел/. Даже ги слагам две едно върху друго ... но пак ми убива на д-то. Ще пробвам с одеялце   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 731
Аз пък си лягам на дивана. newsm78

# 5
  • Мнения: 2 068
С коремните преси само ще стегнеш мускулуте а това над тях ще си остане.
Трябва ти кардио за да го стопиш.  Wink

# 6
  • София, България
  • Мнения: 2 222
на дивана не ти ли  е много меко  newsm78
а кардио какво е Embarassed простете за невежеството

# 7
# 8
  • Мнения: 2 068
ела в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379337.0
и си дръпни каланетиката и виж за какво натоварване на коремните мускули става въпрос  #Silly
Комбинирай я с тае бо/то е кардио тренировката/ и корема ще изчезне  Peace

# 9
  • Мнения: 4 678
С коремните преси само ще стегнеш мускулуте а това над тях ще си остане.
Трябва ти кардио за да го стопиш.  Wink
Peace Peace Peace..напълно вярно
..стягате мускула...не свляте мазнината Peace
....кардио..му е майката Grinning
..не се чудете..дори ...и дрехите да ви станат по-тесни в талията...от много коремни Peace

Общи условия

Активация на акаунт