бутици във варна -рокли

  • 9 801
  • 9
  •   1
Отговори
здравейте

имам проблем с намирането на абитуриентска рокля
вече си купих обувките но не съм си избрала все още рокля-харесала съм си тази на парис хилтън ако някой е виждал подобна или къде мога да си поръчам такава във варна-ще съм благодарна за помоща

това е роклята
http://www.exposay.com/paris-hilton-2004-teen-choice-awards---ar … 1/?f=Paris+Hilton

# 1
  • Мнения: 50
В Astella Atelier може да има нещо подобно, но дали имат магазин във Варна нямам представа, виж на сайта им. Wink

# 2
  • Мнения: 6
Още преди да отворя линка си знаех,че за тази рокля става въпрос. Mr. Green Съжалявам за спама,но е много сладичка. Embarassed Heart Eyes

# 3
probvai v butika JULIA KONTOGRUNI-TAM VIDIAH NESHTO PODOBNO NO PREDI OKOLO MECEC I POLOVINA-DVA
TOVA E ADRESA WWW.JULIAKONTOGRUNI.COM
ILI OTIDI DO SOFIA-TAM IZBORA SIGURNO SHTE E PO GOLIAM I SHTE NAMERISH NESHTO

# 4
  • Мнения: 456
В Astella Atelier може да има нещо подобно, но дали имат магазин във Варна нямам представа, виж на сайта им. Wink



Имат  в Мол-а Peace

# 5
  • Мнения: 306
Роклята е много свежа, дано да намериш същата или поне шивачка, която да ти я ушие както трябва  Praynig

# 6
благодаря ви момичета,
аз вече питах но плата бил коприна.аз дори и цвета съм си харесала и не знам къде да го търся.
а и дори да открия някъде той ще е доста скъп и не ми се рискува,преДпочитам да  видя и купя.вече съм си патила със шивачка Sad и то с един обикновен панталон,още си седи в гардероба ми ,а тази рокля ми изглежда по сложничка .
probvai v butika JULIA KONTOGRUNI-TAM VIDIAH NESHTO PODOBNO NO PREDI OKOLO MECEC I POLOVINA-DVA
TOVA E ADRESA WWW.JULIAKONTOGRUNI.COM
ILI OTIDI DO SOFIA-TAM IZBORA SIGURNO SHTE E PO GOLIAM I SHTE NAMERISH NESHTO
LARINA къде точно е този  бутик ?на мен не ми се отваря линка Confused и дали си обърнала внимание за цената newsm78

# 7
  • Мнения: 72
probvai v butika JULIA KONTOGRUNI-TAM VIDIAH NESHTO PODOBNO NO PREDI OKOLO MECEC I POLOVINA-DVA
TOVA E ADRESA WWW.JULIAKONTOGRUNI.COM

 


Това щях да ти препоръчам и аз. Магазинът се намира на ул.Петър Енчев 21 - точно зад църквата Св.Николай. Дори знам, че когато си купиш рокля за бал записват от кое училище си за да НЕ продадат подобен модел на момиче от същото училище.

# 8
да зад църквата е  newsm10Има много интересни рокли но цена ще те излъжа това което съм пробвала беше между 400-500 лева смятам че това са най хубавите рокли в града newsm76 само не разбрах това juliakontogruni българска или италианска дизайнерка ли е.четах някъде че ги шиели в италия newsm78
ако ти трябва за абитуиентска побързай защото записват училищата-дано да имаш късмет

# 9
  • Мнения: 63
ох... като чета тези суперлативи за въпросния магазин зад църквата не мога да се сдържа. Вярно всеки има вкус, но 2 пъти влизах и по-голяма цигания не бях виждала съвсем сериозно... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт