Слаби като Хайди Клум

  • 1 911
  • 22
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 46 437
Това си е НВД, отдавна сме я открили. Действа  Party

# 2
  • Мнения: 456
Цитат на Никол
Цитат
Това си е НВД, отдавна сме я открили. Действа 


АбсолЮтно!!! Ето още едно доказателство за това!!! Wink Ама да ви кажа ако изглеждам после като тази мацка, направо ще изклЮча и млечните , без много много да му мисля Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 1 616
Момичета, може и аз да съм в грешка, ама поправете ме! Хайди Клум не е ли една възкльощавичка манекенка, дето се снима в един клип на Фън Ловин Криминалс? Струва ми се, че на снимката от линка не е тя... newsm78

# 4
  • Мнения: 46 437
Цитат на Никол
Цитат
Това си е НВД, отдавна сме я открили. Действа 


АбсолЮтно!!! Ето още едно доказателство за това!!! Wink Ама да ви кажа ако изглеждам после като тази мацка, направо ще изклЮча и млечните , без много много да му мисля Laughing Laughing Laughing

При мен с млечни не действа, по-точно слаби резултати дава  Confused

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Момичета, може и аз да съм в грешка, ама поправете ме! Хайди Клум не е ли една възкльощавичка манекенка, дето се снима в един клип на Фън Ловин Криминалс? Струва ми се, че на снимката от линка не е тя... newsm78
Снимката е много малка, почти не може да се раzличи нещо. Ето напр. тук Хайди.

# 6
# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нещо не ме кефи тази мадама.  newsm78
Но че е слаба, слаба е - в това няма съмнение!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нещо не ме кефи тази мадама.  newsm78
Но че е слаба, слаба е - в това няма съмнение!
и мен не ме кефи и краката и не ме кефят. Просто е слаба

# 9
  • Мнения: 46 437
А тя ли участва в рекламата на епилатора /не помня кой/, на която скача в/у един куфар?

# 10
  • Мнения: 1 616
Момичета, много се извинявам- в груба грешка съм! Embarassed Embarassed Embarassed Манекенката, за която си мислех, май е Джоди Кид... А Хайди съвсем не е кльощава, ама не ми харесва толкова...

# 11
  • Мнения: 5 299
А тя ли участва в рекламата на епилатора /не помня кой/, на която скача в/у един куфар?

Същата thumbsup

# 12
  • Мнения: 1 111
и на мен не ми харесва тая Хайди Клум...има много сладникава физиономия,като онази - Клаудия "Шлифер"...
Иначе не е зле да имах техните мерки... Laughing  Но едно е сигурно - те никога няма да имат моите.... Grinning

# 13
  • Мнения: 1 381
Но едно е сигурно - те никога няма да имат моите.... Grinning
newsm74
не знам какви са ти мерките, но ме изкефи лафа....

# 14
  • Мнения: 1 111
Eva,мерките са ми големички....Като при теб (по-голямата цифра),че и с 5 кг отгоре.... Rolling Eyes
Я ми кажи как така ги свали ти тия 12 кг,защото аз не мога  и 2 да сваля...постоянно чета във форума диети,мотивирам се,започвам и нищо....За да не се отклоняваме от темата,ако искаш,пусни ми лично съобщение....

Общи условия

Активация на акаунт