Колко често боледуват децата ви?

  • 3 636
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 555
Интересно ми е какъв процент от децата боледуват често. Под боледуване имам предвид да се налага прием на някакви медикаменти. Леките хреми, за които не давате нищо и минават от самосебе си, не се броят.

# 1
  • Мнения: 285
Много често и двамата.

# 2
  • Мнения: 8 999
През първата година - нито веднъж. През втората - 2-3 пъти хрема, зачервено гърло, малко кашляне от сополите, лека температура, лек отит/, но все пак съм им давала лекарства /капки за нос, Нурофен, Тантум верде, капки за уши, Проспан сироп за кашлица/, не са си минали ей така, без нищо.
Сериозна болест, лекувана с антибиотик, преживяха, когато синът ми беше в яслата/2 г./, а дъщеря ми - в първа група в ДГ /3.5 г/. Всички вкъщи тогава прихванахме тази зверска кашлица и ние с баща им също пихме антибиотик.

# 3
  • Мнения: 9 814
През първата и през втората година не е боледувала нито веднъж.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Много боледува сина ми.Малък тръгна на ясла (1год. и 2 мес.) и от тогава като се започнаха болестите, ад.До преди това беше боледувал само веднъж или два пъти.

# 5
  • Мнения: 1 763
През първата година нито веднъж. След като направи годинка имаше ден и половина сополи и кашлица, капах капки в носа.

# 6
  • Мнения: 4 433
През първата година нито веднъж.

# 7
  • Мнения: 9 973
1 в годината

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
за 11 месеца дъщеря ми е боледувала 3 пъти , от които 2 пъти хрема и веднъж някакъв вирус с повръщане.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 064
Дъщеричката ми още няма годинка. До момента веднъж е имала температура за около 3-4 часа поради никнене на зъбче, съпроводена с хрема и втори път уж вирусна инфекция, която премина за 1 ден!

# 10
  • Мнения: 2 090
Много боледува миличкият ми Tired.
През първата година веднъж.
Втората-повече от три пъти.
Третата-всеки месец почти(хреми,кашлици...).
По-сериозно ми се е разболявал два пъти-единия път гнойна ангина,другият-бронхопневмония.Тези две боледувания бяха след 2 годинки Confused

# 11
  • Мнения: 9 776
Попълних за дъщеря ми, тъй като бебето още не е боледувало и дано не е от много боледуващите Praynig. Дъщеря ми по веднъж преди и след годинката, но не сериозно. И по принцип рядко боледува - само преди две години изкара една лека пневмония. Дано и малкото да е така.

# 12
  • Мнения: 168
през първата годинка нито веднъж на година и един месец покрай зъбите имаше лека хрема но минахме леко само Стеримар и сребърна вода дано не боледуваме много и занапред

# 13
  • Мнения: 27 524
Много рядко боледува, за 3г и половина може би 2-3 пъти  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
Докато не тръгна на ясла на 2 години и 2 месеца не беше боледувал. След това е през няколко седмици болен.

Общи условия

Активация на акаунт