въпрос за г.с.

  • 2 088
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Момичета, чудя се в коя г.с. най-рано може да засече ехографа плодния сак?
Правих си много тестове и все  положителни, отидох на леля доктор според мойте сметки в 3 г.с., но тя ми каза 4е си въобразявам глупости. Незнам какво да правя. Идеи?

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 09:58 от dimra

# 1
  • на Русе
  • Мнения: 358
Аз си видях точицата в 4 г.с., но лекарката каза да отида след 3 седмици пак и тогава видя сърдечните тонове. Само не рзабрах защо ми се накара, че съм отишла толкова рано  newsm78

# 2
  • Мнения: 583
Зависи от ехографа и от лекаря. При мен се видя 2-3 г.с. Идеи-смени лекаря. Успех!

# 3
# 4
  • Мнения: 559
Аз си видях точицата в 4 г.с., но лекарката каза да отида след 3 седмици пак и тогава видя сърдечните тонове.   newsm78
  Peace

# 5
  • Мнения: 349
Мисля, че в 4-та може спокойно да се види. За да си по- спокойна отиди при друг лекар. Peace

# 6
  • Мнения: 1 354
Аз си видях точицата в 4 г.с., но лекарката каза да отида след 3 седмици пак и тогава видя сърдечните тонове. Само не рзабрах защо ми се накара, че съм отишла толкова рано  newsm78

 Peace ипри мен беше точно така,защо не отидеш на друг лекар Peace

# 7
  • Мнения: 8
Лекарката при която ходих е от Втора Градска, наитина ехографа беше супер стар, но и отношението ужасно, боля ме корем 2 дни след прегледа, вече ме е страх направо от прегледите.

# 8
  • Мнения: 9 776
Лекарката при която ходих е от Втора Градска, наитина ехографа беше супер стар, но и отношението ужасно, боля ме корем 2 дни след прегледа, вече ме е страх направо от прегледите.

Немога да разбера едно нещо - защо при такова изобилие от клиники, лекари - и лични и частни, трябва да търпиш такова отношение ooooh!. Отивай на друго място, все ще случиш на хора Peace.

# 9
  • Мнения: 103
Зависи от ехографа и от лекаря. При мен се видя 2-3 г.с. Идеи-смени лекаря. Успех!

Хм, не знам как може да се засече бременността във 2г.с. при положение, че седмиците се броят от последната менструация. При 2г.с. ти още не си влязла в овулация и не може да си бременна. В 3.г.с. евентуално си заченала вече но също едва ли се вижда. Силно се съмнявам, че бременност може да се отчете преди 4г.с.

# 10
  • Мнения: 8
Въпросът е дали да изчакам още някоя седмица или направо да търся друг лекар? Много бгодаря за отговорите!

# 11
  • Мнения: 2 374
Ами може да изчакаш още 1-2 седмици за по-сигурно и пак да си отидеш при друг лекар.
Аз умишлено изчаках да стана в 6г.с. за да съм сигурна,че ще ми кажат.

# 12
  • Мнения: 27 524
Въпросът е дали да изчакам още някоя седмица или направо да търся друг лекар?

Ние не можем да ти даваме такива съвети все пак, нали?  Wink Имаш ли закъснение на цикъла? Имаш ли положителен тест за бременност?

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
Въпросът е дали да изчакам още някоя седмица или направо да търся друг лекар? Много бгодаря за отговорите!

Изчакай разбира се. Много е рано да се види каквото и да е на ехограф. След 10 дни отиди и то с вагинален.

# 14
  • Мнения: 3 372
Раничко си отишла, иди пак след 1-2 седмици и тогава ще се види Peace

Общи условия

Активация на акаунт