SOS - Борислав !!!!

  • 1 532
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Приятели ,
Едно момче има нужда от нашата помощ . Години наред се бори с болестта си . Неговата история може да прочетете -http://koleda365.org/component/content/article/13/31-borislav-cekov.html .
В момента Борислав трябв да се лекува с медикамента  "Пегвисомант " . МЗ за пореден път отказва  съ/действие .
Да му помогнем на Борислав да пребори болестта ! newsm10

# 1
  • Мнения: 210
Ето  банковата сметка на Борислав .
За контакт:
cekov_1985@abv.bg Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.
гр. Пещера
п.к. 4550
ул. д-р П. Цикалов 80а
Банкови сметки

Борискав Цветанов Цеков
банка ДСК
IBAN: BG65STSA93000014570648
www.koleda365.org

# 2
  • Мнения: 1 877
Момичета,Боби страда от тумор на хипофизата,което предизвиква ненормален растеж на ръста му.Много е отчаян,което е довело до неговата изолираност.Той просто съществува в своя град...а дали това ще продължи дълго,зависи изцяло от нашата състрадателност.Моля.помогнете на този млад човек да заживее нормално!

# 3
  • Мнения: 210
Никой не е застрахован от болести и неудачи . Всеки може да е на мястото на Боби . Но всеки си казва на мен няма да ми се случи . И Боби не е очаквал да му се случи . Той живее в малъл град . Колко ли могат да му помогнат прители и съграждани ? Да не изоставяме едно момче само в лабиринта на здравната ни система .
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
Да бъдем хора 365 дни в годината .www.koleda365.org   smile3547

# 4
  • Мнения: 210
Приятели , ето какво ни пише Боби :

zdraveite na vsi4ki iskam da vi kaja 4e za jalost vse o6te nqma ni6to v daritelskata smetka iskam da vi pomolq da mi pomognete da si kupq novoto lekarstvo za da moje da se vidi kak deistva na tumora mi i se molq da mi pomaga

Нека му помогнем !

     Борислав Цветанов Цеков
банка ДСК
IBAN: BG65STSA93000014570648

За контакт:
0877 56 70 83
cekov_1985@abv.bg

www.koleda365.org

     

# 5
  • Мнения: 1 877
Нинка,таман и аз щях да пусна поста на Боби.Но,нали съм съобразителна,първо проверих,дали ти не си го публикувала.Моля всички - не подминавайте...!!! Който може,нека помогне на Боби!

# 6
  • Мнения: 167
Да повдигна темата и да попитам-да продължаваме ли да изпращаме SMS-i.

Общи условия

Активация на акаунт