Имате ли рецепта-ваша "запазена марка"?

  • 713
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 804
Интересно ми е мили кулинарки, имате ли рецепта,която не бихте споделили, не бихте издали съставките,защото е ваше творение или е толкова добра,че не искате друг да я притежава?Аз се гордея с рецепта за тарталети и на никого не бих я дала,правя я за специални случаи и макар и доста проста рецепта резултата е разкошен.Имам и една салата,която е с рулца раци,но пак не съм публикувала всичките и съставки.Е, Вие сте на ход!

# 1
  • София
  • Мнения: 748
Нямам такава рецепта. Напротив, с удоволствие споделям рецепти. А ти защо  публикуваш рецепта без да опишеш всички съставки? Чисто и просто не я публикувай, ако нямаш желание да го правиш. Не те разбирам, честно казано.

# 2
  • Мнения: 25 597
Този подфорум е ЗА рецепти, а не за отчитане кой какво никога няма да сподели с останалите.
Или се лъжа?  Thinking

Не те разбирам, честно казано.

Откакто спряха брояча в КМ, тук се напълни с готвещи и неготвещи "красавици", които пускат какви ли не теми, само и само да трупат точки. Чудя се защо ги търпят още модераторите...

# 3
  • Мнения: 804
Много злобно от ваша страна!Ако не се хареса темата да се спре!Не гледам да трупам точки,няма пред кого.А за рецептите имам друго мнение-тези които са мои не ги публикувам,салатата я написах без една съставка и мисля,че няма да е фрапиращо.

Общи условия

Активация на акаунт