Music Idol 3 - четвърта тема

  • 53 713
  • 1 128
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 891



Малки концерти !




/ Мюзик Айдъл 3 - в очакване

/ Мюзик Айдъл 3- кастинги Варна,Бургас,Пловдив,Скопие

/ Мюзик Айдъл 3- кастинг София , театрални кастинги

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 15:46 от avicom

# 1
  • плевен
  • Мнения: 644
Хайде да се включа и аз защото го гледам всяка вечер и се смея от сърце-как може да се излагат така някой.Не са ли се гледали пред огледалото незнам

# 2
  • София
  • Мнения: 1 891
От 122 избрани след театралните кастинги останаха 36 кандидати.
Тази вечер , в извънреден епизод от 20ч. ще разберем окончателно кои музикални таланти ще мерят сили в седмицата на Малките концерти.

# 3
  • Мнения: 1 101
Някой може ли да пусне линк с Васко на Вава племенника....4е в  преди6ната тема са изтрити тези които тя бе6е пуснала Thinking

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
avicom, мерси за темата.
Аз с нетърпение очаквам малките концерти. Дано днес успея да гледам, че ми е много натоварен графика. Но ако пропусна знам че привас ще намеря инфо Wink

# 5
  • Мнения: 4 784
Намествам се в новата тема  Wink.
avicom   bouquet!

# 6
  • Мнения: 114
Мерси за новата тема Hug Ще чакам с нетърпение извънредното предаване тази вечер!

# 7
  • into the blue
  • Мнения: 771
И аз тук.В сайта на МА пише,че Лепа Брена и Глория ще участват на малките концерти.

# 8
  • Мнения: 114
И аз тук.В сайта на МА пише,че Лепа Брена и Глория ще участват на малките концерти.
Да, и Бойко Борисов (не съм убедена за него), и Ивана, и още мноого други известни лица. Не успях да ги запомня всичките.

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Интересно ми е докога ще продължат Мустафа и другия как беше не си спомням.

# 10
  • Мнения: 8 507
да се запиша

# 11
  • Мнения: 1 986
Здравейте, аз днес правих РД на голямата принцеса, а вчера бях в командировка извън София и след това на дтеско парти. С една дума от купони нямам време да почета малко. После се връщам в предната тема да я изчета.
Някакви специални новини нямам, защото има някакви уговорки да не се разгласяват предварително участниците, а и не сме се чували с него, защото той продължава да ходи на работа нощем, после спи и репетира.
Ще ходя във вторник на концерта в зала "Фестивална".
Намерих този линк със снимка: http://musicidol.btv.bg/bg/photos/view/799
Другите линкове с изпълненията и аз не съм ги запазила, защото не съм ги пускала аз. Дори за пръв път ги видях, защото преди 2 години се роди малката ми прицеса и покрай ужасни усложнения около раждането, бях в болница.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 212
М-тата би трябвало задължително да отпаднат тази вечер! Просто ще е срам и позор да заемат местата на много по-можещи кандидати.

# 13
  • Мнения: 8 242
М-тата би трябвало задължително да отпаднат тази вечер! Просто ще е срам и позор да заемат местата на много по-можещи кандидати.
Едва ли ще останат повече Simple Smile

# 14
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Само на мен ли М-тата не са ми забавни? Напротив...

Общи условия

Активация на акаунт