В името на нашите деца !!!

  • 1 540
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте!

Форумът в БГ Мама дава една невероятна възможност на родителите, бъдещите такива и изобщо на хората, обичащи  децата да споделят мнения, опит,интереси и най-вече да се подкрепят не само "виртуално" ,когато е нужно.

Поради тази причина смея да помоля всеки/всяка една от вас да подпише следната петицията: 

http://bgpetition.com/Detski-sanatorium-Bankia/index.html

Броят на подписалите се в нея вече е голям.Исканията са постижими при добра воля от страна на нашите управници.

Подкрепете майките на тези слънчеви деца!

Нека да направим това заедно в ИМЕТО НА НАШИТЕ ДЕЦА!

Благодаря ви предварително!

  bouquet

# 1
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Аз дадох своят глас!

# 2
  • Мнения: 118
Нека дадем шанс на тези деца.

# 3
  • Мнения: 66
дано да има ефект ! подпис  Peace

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Дано управниците ни помислят за всичко това,дадох своят глас.

# 5
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Глас и от мен.Успех

# 6
  • Мнения: 9 814
Подписах.
Успех!

# 7
  • Мнения: 284
Подписах!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Успех   bouquet

# 9
  • Мнения: 150
Успех!   Peace

# 10
  • Мнения: 45
И аз подписах!Прекарала съм две години в детския санаториум и благодарение на училището към него не пропуснах 6 и 7клас.Успех!!!

# 11
  • Мнения: 1 740
Подпис и от мен .
Успех!

# 12
  • Мнения: 299
Подписах , дано да има ефект от петицията.

# 13
  • Мнения: 238
 Имате и моят подпис. Успех!  Peace

# 14
  • Мнения: 88
Благодаря ви сърдечно на всички!

Подписът за тази петиция е важен, но по-важно е, че ние сме обединени в една обща кауза като тази.Дали тя ще събуди внимание или не у нашите управници, е като да играеш на руска ролетка - никога не знаеш какво следва.

Петицията е събрала до момента вече над 800 гласа,което е доказателство за това, че на над 800 хора в нашата страна  "им пука".

Спомняте ли си безумните мейли, които сте получавали по пощата и които задължително трябва да препратите на поне още 10-на ваши приятели, за да ви се сбъдне едно желание или да не ви връхлети някое проклятие....?Каква  безумица, по която и аз съм се захвасвала...
Представете си само, че тази петиция бъде препратена на множество мейл-адреси, получателите на които от своя страна да я препращат на други потребители......тогава наистина ще се сбъдне една мечта...на родителите на децата, написали тази петиция с почерка на своята житейска тегоба.

Затова нека започнем от тук...!

В БГ мама има  до момента 107 953 потребители.Нека всеки подписал тази петиция да я  препрати (или темата) на ЛС на поне един свой приятел-потребител в този сайт и така да направим невъможното до момента....петиция с над 100 000 подписа на  хора, които не искат да се играе със съдбите на децата им като на руска ролетка.

Благодаря ви още веднъж за човещината, която сте съхранили в себе си!

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 23:17 от valinia_ruska

Общи условия

Активация на акаунт