Рожден ден у дома

  • 1 463
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 118
Преди един месец получих новината:
-Мамо, ще празнувам рождения си ден у дома!  Simple Smile - каза го малкият ми син, който навършва 9 години. Леко разтревожена попитах колко деца е решил да покани !i и цифрата от 17 госта и още почти толкова майки ми се стори страшничка за в къщи.  Simple Smile
Все  пак му припомних колко весели полицейски, войнишки, индиански и най-различни партита е имал до сега и с надежда очаквах да си избере вариант пицария-аниматор. Той ме погледна многозначително и убедително отговори, че това били бебешки работи и вече знаел наизуст програмите.
Нямаше как. Примирих се.
Доста време търсих в нета идеи за рожден ден у дома и съм доволна от това, което намерих, въпреки че има милиони повече идеи за рожден ден в клуб и с аниматор.

Затова отварям тази тема - за взаимопомощ между майките, които ще се сблъскат с това предизвикателство.

Току-що приключи домашното парти и всички сме много доволни. Гостите също - трудно им беше да се разделят с купона. Игрите бяха инициирани от децата, въпреки че разпечатах помощен материал с идеи за игри. Препоръчвам ви:

http://www.udoma.com/?view=list&cat=6&itype=38&isubtype=90

Храната и украсата - изцяло домашно приготвени, но с лек привкус на супермаркет, все пак. Не ми отнеха много време - по-скоро си починах от 8-часовия работен ден, защото специално си взех един ден отпуск. Напазарувах, подредих в къщи и яко метнах кулинарията. Тортата ми отне половин-един час, а хапките /180 бр./ - 4 часа в седящо положение, въоръжена с нож и всички необходими продукти на 1 ръка разстояние. Естествено, всичко това на фона на лека музика или приятен филм.

Заповядайте идеята ми:

http://www.qkiqivan.snimka.bg/album.php?album_id=352824&pid= … 073600&view=2


# 1
  • Мнения: 592
Личи че сте се постарали и се е получил страхотен купон. Спомних си за далечните времена когато нямаше клубови и правихме рождените си дни в къщи. Истината е че освен затрудненията на майката - домакиня, има страхотно усещане за уют и децата се чувстват някак си по-близки и освободени.

# 2
  • Мнения: 88
След като разгледах снимките, наистина добих реална представа за 180 бр. хапки Shocked!

Поздравление за "първото бойно кръщение" по организацията  на вашия празник!

Усилията и търпението,които си проявила при създаването на завършен вид на вашия празник са били неимоверно по-големи, отколко в заведение с аниматор или в детски център,но се вижда, че си имала верен помощник на твоя страна Simple Smile

Важно е, че детето ти се е чувствало страхотно на неговия Ден ден и резултата е налице!

# 3
  • Мнения: 2 132
Чудесно са си изкарали децата.
А защо се канят и майките? По мое време децата идваха без майки на рожден ден.

Общи условия

Активация на акаунт