Защо д-р Соколова(във Варна),няма да преглежда вече?

  • 15 649
  • 172
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Някой има ли идея?
Тя ми беше лекарка на мен,а сега,при нужда водех малкия при нея в събота или неделя.Известно време жената не беше на работа,а сега дочух,че въобще няма да преглежда вече.
Някой знае ли каква й е съдбата? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 269
Еееее дано не е вярно това!
И двете си деца лекувам при нея. За мен е направо незаменима...
Наистина, знае ли някой нещо по въпроса?
Да не би да има здравословни проблеми?

# 2
  • Мнения: 4 187
Не сме я посещавали повече от година, дано да е добре здравословно. Може да се е посветила на внуците си !

# 3
  • Мнения: 2 018
Телефон няма ли? Не съм водила малкия при нея, но съм чувала само хубави неща.

# 4
  • Мнения: 350
Някой има ли идея?
Тя ми беше лекарка на мен,а сега,при нужда водех малкия при нея в събота или неделя.Известно време жената не беше на работа,а сега дочух,че въобще няма да преглежда вече.
Някой знае ли каква й е съдбата? Rolling Eyes


А ти откъде имаш това инфо? Надявам се да не е вярно  Praynig

# 5
  • Мнения: 4 496
Последно като ходих имаше бележка на вратата, че ще приема след 5- ти март. Но че все още не работи и защо -  не знам. Имам телефона в този кабинет. Ако някой го иска- да ми пише на ЛС.
Ако наистина няма да преглежда повече ще е много жалко. Това беше единственият свестен лекар, на който съм попадала от години.... Sad

# 6
  • Мнения: 1 547
 Shocked Вие какво говорите, та аз без нея какво ще правя?!

През февруари ни трябваше, но имаше бележка на вратата, че ще приема след 02.03. Тогава не отговаряше на всичките телефони, с които разполагам. /тя няма мобилен/ Сега все още ли не работи кабинетът?

# 7
  • Мнения: 4 187
И друг път си е взимала дълги отпуски ! Може да е отишла при дъщеря си, тя живее в друг град доколкото знам  Rolling Eyes.
Мислех че официално е обявено, че повече няма да преглежда. Авторката да каже от къде и е информацията ?!?

# 8
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Моята зълва е била на гости на нейна съседка,която е близка с д-р Соколова.Доколкото разбрах,жената има сериозен здравословен проблем.
Дано да не е вярно,макар,че момичето много съжалявало и в момента си търсело друг лекар за двете си деца,за които се е грижела д-р Соколова Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 496
 SadАко е вярно дано се оправи бързо жената. Страхотен човек, страхотен професионалист!

# 10
  • Мнения: 269
Това е много неприятно!
Аз все се надявах просто да си е взела почивка...
Дано се възстанови бързо и напълно!
Страхотен човек, наистина! Аз откакто я открих при друг лекар децата не съм водила.
Последните две години и през бронхити, и през ангини и през стомашни разстройства минахме без въобще да се стига до антибиотик. И колкото да са били зле, винаги съм била спокойна, защото знам, че на д-р Соколова може да се разчита!

# 11
  • Мнения: 4 187
Утре ще поразпитам и аз. Дано се оправи бързо, дано въобще да не е болна .....

# 12
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Дано наистина това не е вярно!
Ще следя темата за отзиви Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 350
Днес минах през кабинета и пишеше на вратата, че ще преглежда от 24 април, защото е извън града. На мен също ми е споменавала , че има здр.проблеми, но не чак от такова естество, че да не може да работи.

Така, че си чакаме любимата баба Сокол.....както я нарича синът ми....или поне се опитва  Joy

# 14
  • Мнения: 4 496
Това е прекрасна новина! Олекна ми! Flutter

smooth , благодаря ти много!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт