Новата Мис България...

  • 56 470
  • 1 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 517
Това беше последната жена, която бих избрала за Мис Бълагрия.
Вие сте.

# 1
  • Мнения: 77
Трета тема вече...  ooooh!

На мен момичето ми харесва!

# 2
  • Мнения: 2 229
Момиче? Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 517
Малко дъртичка изглеждаше...а е само на 24.

Огледах форума, преди да пусна темата и не видях друга (явно не съм гледала достатъчмно).

# 4
  • Мнения: 77

Ами добре момиче-жена  Rolling Eyes


Въпреки, че на някои Антония не им харесва, нека погледнем и с перспектива!

На големите конкурси печелят по-.. как беше думата по-женствените жени (е*аси словосъчетанието използвах ooooh! ).

Мисълта ми беше, че момичетата с детско излъчване не печелят! Обикновено победителката е около 23 годишна, така, че Антончето има поне мъничко предимство!  Wink

И защо титлата да й е купена? Не мисля! Аз не я познавам лично, но я харесах само заради държанието й! Обичам жени с цел и амбиция, които казват "Искам", "Мога" и "Зная как"! Може би и други са я харесали точно заради това държание!  Wink

На мен не ми харесват лигави девойки, които мрънкат "Ами, ъъъ, ако мислите, че съм подходяща, ъъъ гласувайте за мен!" Няма "ами"! Ти си там, ти искаш да спечелиш - ами отстоявай го! Тропни с крак! Бъди ясна, точна!

# 5
  • Мнения: 4 785
Някой няма ли да пусне още една тема  Joy

Мммм тая прилича на лелка. На приятеля ми майка му е на 47, изрусена, също тунингована, ама тая може да я забие в земята - едно, че изглежда по-млада / Shocked/ второ, че е 100 пъти по-красива. да беше знаела "свеки" да я бяхме пратили, че и със спонсорството нямаше да има проблеми... Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 287

Ами добре момиче-жена  Rolling Eyes


Въпреки, че на някои Антония не им харесва, нека погледнем и с перспектива!

На големите конкурси печелят по-.. как беше думата по-женствените жени (е*аси словосъчетанието използвах ooooh! ).

Мисълта ми беше, че момичетата с детско излъчване не печелят! Обикновено победителката е около 23 годишна, така, че Антончето има поне мъничко предимство!  Wink

И защо титлата да й е купена? Не мисля! Аз не я познавам лично, но я харесах само заради държанието й! Обичам жени с цел и амбиция, които казват "Искам", "Мога" и "Зная как"! Може би и други са я харесали точно заради това държание!  Wink

На мен не ми харесват лигави девойки, които мрънкат "Ами, ъъъ, ако мислите, че съм подходяща, ъъъ гласувайте за мен!" Няма "ами"! Ти си там, ти искаш да спечелиш - ами отстоявай го! Тропни с крак! Бъди ясна, точна!

  Ква перспектива, кви 5 лева! Как тоя киликанзер ще представя България! При това туинингован отвсякъде! Това да не е Менса да се мери IQ!
  Трета тема е по въпроса! Дайте да пишем на едно място!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 220

Ами добре момиче-жена  Rolling Eyes


Въпреки, че на някои Антония не им харесва, нека погледнем и с перспектива!

На големите конкурси печелят по-.. как беше думата по-женствените жени (е*аси словосъчетанието използвах ooooh! ).

Мисълта ми беше, че момичетата с детско излъчване не печелят! Обикновено победителката е около 23 годишна, така, че Антончето има поне мъничко предимство!  Wink

И защо титлата да й е купена? Не мисля! Аз не я познавам лично, но я харесах само заради държанието й! Обичам жени с цел и амбиция, които казват "Искам", "Мога" и "Зная как"! Може би и други са я харесали точно заради това държание!  Wink

На мен не ми харесват лигави девойки, които мрънкат "Ами, ъъъ, ако мислите, че съм подходяща, ъъъ гласувайте за мен!" Няма "ами"! Ти си там, ти искаш да спечелиш - ами отстоявай го! Тропни с крак! Бъди ясна, точна!

Женственост в тесният смисъл аз не видях. Ако имаш предвид унисекс, с оглед транссексуалното излъчване, което притежава дамата - би била по-близо до истината.
А относно закупуването на титлата - просто защото го пише по вестниците от няколко дни. Тук не би могъл да мине и номера с налучкване или добро предчуствие, защото няма добро предчувствие, което би предположило, че такова природно недоразумение може да спечели такава титла.
Другото е излишно да коментирам. Трудно е да се коментира държанието и, след като липсва впечатление за такова.

# 8
  • Мнения: 5 313
Теми бол,ама покажете и снимка да я видим.

# 9
  • Мнения: 2 032
Не знам точно коя жена оплювате, ама добре се излагате, няма съмнение.

Първо, вие кой очаквате да се яви на конкурс, подобен на пазар за добитък, Анджелина Джоли ли?
Второ, как може да наричате някой с думи като киликандзер, само защото външният му вид не съвпада с вашите критерии?
Трето, толкова ли пък ви са празен и животът, и чутурите, че няма с какво друго да се занимавате, вместо да мятате кал по някоя кандидат-красавица?

# 10
  • Мнения: 637
Мисля, че на тая Маман и крият годините и пола.
Траверс със силикон и на години  Joy Това ми е мнението. Дадох 10гласа за Елица, но явно не стигат едно красиво момиче от село да победи дърта джидия с богат любовник.
Баси държавата сме Sick


Алиса от такива конкурси са започнали пътя си много световно известни красавици Peace

# 11
  • Мнения: 2 032
А, така ли; я просвети нас, по-простите, кои точно световно известни красавици са "започнали" от конкурса Мис България?

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Алиса,
квалификациите, които очевидно не са ти чужди, не те поставят на равнище по-високо от това на което се намират писалите в темата и предизвикали среднощният ти гняв.
Пусната е тема и всеки е свободен да коментира, както намери за добре и според нивото си.
И за да заблестя с още по-голяма оригиналност ще добавя - хората с деликатна чувствителност могат да си напрвавят услуга, като не четат  Grinning

# 13
  • Мнения: 287
А, така ли; я просвети нас, по-простите, кои точно световно известни красавици са "започнали" от конкурса Мис България?
  Точно от  Мис България нищо и никой няма да започне след като се лансират такива КИЛИКАНЗЕРИ, прости ми за думата,която те смущава!

# 14
  • Мнения: 81
Аз не забелязах други теми,освен тази(толкова я чаках Laughing).

На мен ми харесваха Руслана и Елица.

Добре е,че Антония има същата коса като на рускинята Сухинова,остава ни да се надяваме. WhistlingНе смятам,че е грозна,не е с кукленско лице,но има някакъв чар(роклята и беше зле подбрана,не и отиваше).
Държа се добре,не заекваше.
Надявам се,да не се прецака и да се снима гола още утре,такива момичета нямат успехи на международните конкурси.
Юлия Юревич изглеждаше учудващо добре,ако беше с този вид и на световния конкурс,ехе.. Whistling

Тримата оперни певци явно бяха там,за да придадат по-интелигентен вид на събитието с иначе глупавите шегички на водещия. Laughing

Трейси,малко ъкъл,но навреме.
Кастинги имаше бол. Laughing

Алиса,Анна бел,излагате се.Такъв речник не подхожда на една дама. Laughing






Общи условия

Активация на акаунт