Някой ползвал ли е Norma Derm на Vichy?

  • 706
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Споделете дали сте ползвали този продукт и дали наистина помага както казват в рекламата.  Hug

# 1
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами аз си го купих преди няколко дни-този новият Normaderm който е и хидратиращ и за несъвършенства по кожата още ми е рано да давам мнение но още от първото нанасяне забелязах че е много лек като консистенция попива много бързо и  матира кожата за дълго време(ефект който до сега не съм постигала за повече от няколко часа с други кремове).трябва да се използва поне 4седмици зада има видим ефект но аз съм с добро мнение за козметиката на Vichy.преди това ползвах зинерит който помагаше но и много ми изсушаваше кожата на някои места а и когато спреш да го ползваш  отново се появяват проблемите.после ползвах на DDF измиващият гел и гел крем за проблемна кожа който също е добър но реших да престана с агресивните методи........

# 2
  • Мнения: 2 936
темата е за "Красива мама" там ще получиш повече отговори  Peace

...моя приятелка ползва серията Нормадерм от няколко години вече,много е доволна,явно на нейната кожа и действа добре.

# 3
  • Мнения: 178
Преди две години го пробвах. Лек, приятен, действително премахва пъпките, но е твърде сух за моята кожа. Аз съм със смесена кожа и на сухите участъци направо кожата ми се опъваше.

# 4
  • Мнения: 595
Пробвах го на тестерче в едно списание. Страшно ми хареса, но го слагам само на Т зоната, защото иначе другата част от лицето ми е с по-скоро суха кожа. Сериозно обмислям да си го купя. Знаете ли по колко лв. върви?

# 5
  • Мнения: 51
Мисля че е 22-23 лв. Simple Smile

# 6
  • pomorie
  • Мнения: 848
аз го взех за 28лв 50мл а има и концентрат 30мл(мисля) за 18лв

# 7
  • Мнения: 325
2 пъти съм си купувала от този крем. Определено е хубав ,за моята кожа е идеален. Хидратира.Аз лично имам хубава кожа,но зимата ми става малко суха и затова го ползвам. Около 25лв е.

# 8
  • Мнения: 1 427
Аз ползвах преди 2-3 години.Честно казано не останах впечатлена. Нито порите ми изчезнаха,нито черните точки спряха да се появяват. Общо взето,най-обикновен крем.Нито ми навреди,нито имаше видим ефект. Не си заслужава парите, според мен.

# 9
  • София
  • Мнения: 72
Аз го ползвах около 2 месеца и не останах особено впечатлена, нищо от това в рекламата не се случи.

# 10
  • София
  • Мнения: 254
За моята кожа (смесена, но все по-малко мазна в Т-зоната) беше ок. Наистина един от най-добре матиращите, които съм ползвала, заедно с подобен продукт на Eucerin. Много е лек, с много приятен аромат. Наистина е възможно да е малко сух за някои кожи. Може да пробваш с тестер първо.

Общи условия

Активация на акаунт