Капки Зимафлоур при бебе

  • 1 041
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Давам на сина ми по 4 капи след последното хранене. Той вече има зъбки и продължавам да давам. Вие по колко  давахте и до каква възраст?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Попрочети малко за флуора.Хич не е безобиден.Аз се радвам ,че бях несериозна с капките ,а след като се информирах направо ги спрях.

# 2
  • Мнения: 2 237
Не съм давала.Аз съм от противниците на изкуственото внасяне на флуор в организма на детето  Naughty

# 3
  • Мнения: 129
На моята дъщеря също и бяха предписани капки Зимафлуор, но като прочетох колко са вредни не и дадох нито веднъж. Попитах и стоматолог дали трябва да се дават , а той категорично ми каза ,че не ,защото във водата в България добавяли достатъчно , а и в минералните води които даваме също се съдържа.

# 4
  • Мнения: 804
И моята дъщеря сега вади зъбки,но нищо не и давам като добавка с флуор.Като бях бременна с нея аз приемах Зимафлуор по едно саше.Май съм от противниците на флуора,за зъбките важна роля играе и наследствеността.А тези капки мисля,че са вредни.Прочети внимателно упътването и си прецени дали да ги даваш.

# 5
  • София
  • Мнения: 280
Попрочети малко за флуора.Хич не е безобиден.Аз се радвам ,че бях несериозна с капките ,а след като се информирах направо ги спрях.
Peace Аз също не съм давала

# 6
kapkite znam 4e se davat do poivata na parvoto zab4e Laughing

# 7
  • Мнения: 15 379
Несериозно ги давах и то само няколко месеца - 2 или 3, не помня точно. И добре, че попрочетох туй-онуй, консултирах се с приятел фармацевт и със зъболекарката на синът ми и абсолютно му ги спрях.
Освен наследствеността, за здравината на зъбките ключова роля играе хигиената им! Така, че и 5 шишенца Зимафлуор да изпие, зъбките няма да станат по-здрави.

Общи условия

Активация на акаунт