моля,дайте идеи за вкусна и бърза закуска за 3-4 годишни деца

  • 8 358
  • 13
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
предварително се извинявам ако някъде има подобна тема и се повтарям,но нямах време да чета всичко. Peace
моето дете не е злоядо,но сутрин все не му се яде нищо,а аз точно сутрин нямам време да готвя сложни и вкусни неща.
ще ви бъда много благодарна ако споделите нещо,което да става бързо и вашите деца го ядат с удоволствие.
за разните разтворими зърнени и други продукти знам,но моят не ги иска изобщо,нито с мляко,нито по друг начин.не го съблазняват и разни шоколадови и какови неща.иначе няма значение дали ще бъде сладко или солено,важното е да е бързо и вкусно.разбира се и полезно!!! Wink
много благодаря на всички,които ще си направят труда и ще отделят време да ми пишат! Simple Smile  bouquet

# 1
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
моят син също не харесва зърнено-разтворимите закуски,също така и макаронени изделия не яде.закусваме филийка с пастет,лутеница объркана с настъргано сиренце,запечени филийки с кашкавал,принцеси и чайче.

# 2
  • Мнения: 1 157
Аз приготвям всяка сутрин закуска и става бързо Winkи ги редувам
кус-кус с масълце и сирене
юфка с масълце и сирене
мляко с грис
зърнена закуска Simple Smileот скоро я яде
кексче с прясно мляко
попара-много рядко и правя

# 3
  • Мнения: 4 668
Моят син е фен на филия с нещо  Simple Smile - примерно с топено сирене и шунка или с масло и кашкавал и т.н. . Понякога купувам от предния ден соленки / до нас продават едни хубави и мекички - като кифлички /  и му ги давам за закуска .

# 4
  • Мнения: 804
При положение,че всяка сутрин правя закуска,ето моля няколко идеи-сандвичи,ако имаш готово тесто-мекички,кус-кус или макаронки със сирене,попара,ако имаш време да замесиш бързо стават бухтичките,кроасанче с чай.Дано съм ти помогнала мъничко поне.

# 5
  • Мнения: 2 110
Всички деца обичат сандвичи, аз за моите правя най-различни. Сандвич с -кайма, сирене ,кашкавал,варени яйца,лютеница,шипков мармалад....банички,бухтички,мекици,кисело мляко с плодове...

# 6
  • Мнения: 180
От предния ден приготвям баница,палачинки,макарони на фурна,бисквитена торта.А непосредсвено преди закуската-филия с пастет,масло и мед,топли сандвичи,варени макарони(с мляко,със сирене и масло).Една сутрин й предложих мюсли-като започна едно плюене ooooh!Задължително правя чай или пие прясно мляко

# 7
  • Мнения: 678
Кус-кус
баница
сандвичи
Филийка с пастет от маслини
Филийка с пастет от варени яйца/яйце,сирене и масло/
Филийка с пастет от извара и майнеза
 препечена филийка с пастет от риба тон/риба тон,пресен лик,чесънче,кората от лимонче и майнеза/
Затворени сандвичи/на тостерчето/
кроасани
мекици
Филийки с яйце и сирене
Филийка с течен шоколад
и още много се сещам.......

# 8
  • Мнения: 27 524
Откакто тръгна на градина за закуска е с готови неща - малки кексчета, кроасани с малко, бисквити някакви, нямаме време сутрин за всичко, че сме от поспаливите  Crazy
Може да му правиш милинки или кифлички със сирене, но от предната вечер  Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Попарата със сиренце си остава класическа бърза закуска за малки деца. Като вариант кроасани с масло, сирене, кашкавал, тостер сандвичи , филийки с пастет , лютеница . Peace

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
При моето дете сандвичите си остават класика- всякакви разновидности, за предпочитане студени.
Понякога решава, че иска макарони или кус-кус, друг път купувам готова закуска от закусвалнята. Рядко се съгласява на попара или кисело мляко с бисквити.
Много често дори и не закусва( говоря за почивните дни, през другото време е е на градина и нарочно не й давам нищо преди да тръгне, за да може да закуси там).

# 11
  • Мнения: 588
       Идеи и рецепти за закуска в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374030.0 

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
благодаря ви,мили мами!  bouquet
дано успеем да закусваме с по-голямо желание и апетит. Laughing

# 13
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
За мен най-бързата закуска е кис.мляко с натрошени бисквити.До ден днешен се пуква да го яде Laughing

Общи условия

Активация на акаунт